Tag : приреди

Забава Магазин

Го запросил своето момче, а тој наместо да му каже „Да“, му приреди уште поголемо изненадување (ВИДЕО)

Слободен печат
Видеото од овие две момчиња буквално завладеа на социјалните мрежи… Две момчиња се бакнуваат пред голема вртелешка, додека трето лице ги снима. Во еден момент...
Еспресо Шоу биз

Џеј Ло приреди спектакл за роденденот на својот вереник (ВИДЕО)

Слободен печат
Пред неколку денови популарната пејачка Џенифер Лопез го прослави својот јубилеен 50-ти роденден. По тој повод нејзиниот вереник и подготви голем спектакл и скапоцени податоци....
Еспресо Шоу биз

Кендал Џенер со своите секси пријателки приреди незаборавно шоу на една грчка плажа (ФОТО)

Слободен печат
Една од најплатените манекенки на светот, Кендал Џенер, си дозволи викенд одмор во Грција со пријателите, а на посетителите на плажата им приредија незаборавно шоу....