Кендал Џенер со своите секси пријателки приреди незаборавно шоу на една грчка плажа (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Кендал Џенер со своите секси пријателки приреди незаборавно шоу на една грчка плажа (ФОТО)

Немаше човек кој не застана да ја види оваа глетка полна со секси манекенки на плажата на Миконос, погледнете што правеа тие...

Една од најплатените манекенки на светот, Кендал Џенер, си дозволи викенд одмор во Грција со пријателите, а на посетителите на плажата им приредија незаборавно шоу.

Немаше човек кој не застана да ја види оваа глетка полна со секси манекенки на плажата на Миконос, каде Кендал, Шанина Шаик, Синди Бруна, Рилеи Монтана и други пријателки во минијатурни бикини се забавуваа во плиткото.

Овие убавици се капеа, скокаа од јахта, се зезаа, глупираа, позираа за фотографии, се гушкаа и смееа. Погледнете како изгледаше тоа…

профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа

 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close