Tag : пријателки

Еспресо Шоу биз

Амал Клуни и Меган Маркл се нераздвојни пријателки!

Слободен Печат
Славната адвокатка и сопруга на актерот Џорџ Клуни наводно е многу блиска пријателка со сопругата на принцот Хари. Амал Клуни е „опседната“ со војвотката од...
Жена Магазин

Пет ЈАСНИ ЗНАЦИ дека вашата пријателка е ЉУБОМОРНА на вас!

Слободен печат
Љубомората не е убава особина и може да уништи било каква врска, без оглед дали е љубовна или пријателска. Љубоморните луѓе се во состојба својата...
Еспресо Жена Магазин Убавина

ОВАА ЖЕНА секоја вечер лицето го мачка со оваа крема: Изгледа 10 години ПОМЛАДО од своите пријателки! (РЕЦЕПТ)

Слободен печат
Сите генијални достигнувања се едноставни. А да ја одржите кожата млада и свежа е сосема можно со помош на домашната крема која вклучува јод. Додадете...
Еспресо Шоу биз

Кендал Џенер со своите секси пријателки приреди незаборавно шоу на една грчка плажа (ФОТО)

Слободен печат
Една од најплатените манекенки на светот, Кендал Џенер, си дозволи викенд одмор во Грција со пријателите, а на посетителите на плажата им приредија незаборавно шоу....
Еспресо Шоу биз

БИЛЕ НЕРАЗДЕЛНИ ПРИЈАТЕЛКИ: Кејт Мидлтон уверена дека таа му е љубовница на ПРИНЦОТ ВИЛИЈАМ (ФОТО)

Слободен печат
Многумина беа уверени дека меѓу Кејт Мидлтон и принцот Вилијам се е во ред, но наводната љубовница на Вилијам, Роуз Ханбури на државниот банкет се...