16.8 C
Скопје

Tag : џенер

Магазин Магазин слајдер Сцена

Кардашијан и Џенер потрошија 37 милиони долари за реновирање на имотот во Калифорнија

Слободен Печат
Ријалити ѕвездата Клои Кардашијан и нејзината мајка Крис Џенер потрошија цело богатство за реновирање на нивниот имот во Калифорнија. Клои и Крис имаат паралелни имоти...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Уште едно бебе во семејството Кардашијан – Џенер: Дали Кендал вистински е бремена или се работи за маркетинг – трик?

Слободен печат
Единствената членка на кланот Кардашијан – Џенер, Кендал Џенер, која сѐ уште не е реализирана како мајка, „се шушка“ дека наскоро би можела да го...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО: Додека Кајли ја шминкаше Кејтлин Џенер таа кажа: „Децата ќе ме викаат тато сè додека не умрам“

Слободен печат
Ријалити ѕвездата Кејтлин Џенер сними видео со нејзината најмлада ќерка Кајли Џенер. Таа разговараше со неа за како што рече, најдобрата одлука во нејзиниот живот....
Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

ВИДЕО: Излезе трејлерот за последната сезона од реалното шоу на семејството Кардашијан

Слободен печат
Најпопуларното семејство во светот, Кардашијан-Џенер привлече големо внимание на себе благодарение на реалното шоу „Keeping Up With the Kardashians“, кое публиката пред малите екрани можеше...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Кајли Џенер диктира трендови – Моден избор со кој успеа да ги замолчи модните критичари!

Слободен печат
Кајли Џенер научи како да ги замолчи модните критичари, па доколку сакате да бидете во центарот на вниманието, облечете се како неа. Модните избори на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кралицата на кланот Кардашијан-Џенер полни 65 години – Таа нема проблем со годините, изгледа совршено!

Слободен печат
Крис Џенер, мајката на најпознатото ријалити семејство и кралицата на кланот Кардашијан Џенер, менаџерка и мајка на Ким Кардашијан, на најмладата милијардерка Кајли Џенер, Клои...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кајли Џенер ужива во есента: Најмладата милијардерка го дочека новото годишно време во бикини кое едвај ѝ ги задржа градите! (ФОТО)

Слободен Печат
Американската ријалити sвезда и инфлуенсерка Кајли Џенер (23) позираше во костим за капење „Диор“ и го запали интернетот со нови фотографии. Имено, сезоната за сончање...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Дали се ова вистинските причини за прекинување на шоуто на популарното семејство Кардашијан-Џенер? (ФОТО)

Слободен Печат
Фановите на реалното шоу што ги следеше животите на семејството Кардашијан-Џенер до најмалите детали во последните 14 години, благодарение на што неговите членови заштедија милиони...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Единствениот брат во кланот Кардашијан-Џенер: Не излегол 800 дена од дома, немаат надеж дека состојбата ќе му се подобри (ФОТО)

Слободен печат
Роб Кардашијан е единствениот брат во кланот Кардашијан-Џенер. Има 33 години и како што веќе знаеме е брат на Клои, Ким, Кортни, Кендал и Кајли....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Никој не успеа да ја надмине – Кајли Џенер втора година по ред е најмладата милијардерка во светот

Слободен печат
На годишната листа со милијардери се најде и Кајли Џенер и тоа втора година по ред… Таа со своите 22 години е најмладата милијардерка на...