Tag : своето

Магазин Семејство

Американски психолог советува како правилно да го воспитате своето дете

Слободен печат
– Бидете секогаш доследни во своето однесување, за детето да знае дека сте сериозни за она што го зборувате или правите. – Секогаш исполнете го...
Забава Магазин

Имал милиони, а потоа напуштил сè и побегнал на пуст остров – Денес живее таму само со своето куче и има само една желба! (ВИДЕО)

Слободен печат
Имал богатство вредно 29 милиони долари, идеален брак и сè што ќе посака. По работниот неуспех напуштил сè и веќе 20 години ужива на пуст...
Еспресо Шоу биз

Диво и заводливо: Бијонсе го запали Инстаграм со своето последно издание (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката Бијонсе уште еднаш докажа дека е кралица на егзотичните и несекојдневни модни избори. Нејзиниот последен избор, кој го стави на себе за излегувањето со...
Забава Магазин

Го запросил своето момче, а тој наместо да му каже „Да“, му приреди уште поголемо изненадување (ВИДЕО)

Слободен печат
Видеото од овие две момчиња буквално завладеа на социјалните мрежи… Две момчиња се бакнуваат пред голема вртелешка, додека трето лице ги снима. Во еден момент...
Еспресо Магазин Филм и ТВ Шоу биз

Ретко кој денес би ја препознал: Актерка која важеше за една од НАЈУБАВИТЕ, но БОЛЕСТА го направила своето! (ФОТО)

Слободен печат
Американската актерка Кетлин Тарнер важеше за една од најубавите холивудски актерки. Меѓутоа, додека на филмското платно блескаше, во исто време имаше и многу здравствени проблеми....
Забава Магазин

Глумел дека се дави за да ја види реакцијата на своето куче, снимката стана хит на интернет (ВИДЕО)

Слободен печат
Снимката од маж кој глуми дека се дави за да ја види реакцијата на својот миленик стана хит на социјалните мрежи каде воодушеви бројни љубители...
Еспресо Шоу биз

Бремената Ешли се снимала потполно гола: Се обидувам да го сакам своето тело (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Плус сајз манекенката Ешли Грем кон средината на август откри дека го чека првото дете. Веста ја сподели на 9-годишнината од брак со сопругот Џастин...
Еспресо Шоу биз

Мелани Грифит (61) облече минијатурен шорц, но годините го кажаа своето (ФОТО)

Слободен печат
Годините го направиле своето, Мелани Грифит остаре, но изгледа дека никој тоа не и го кажал. 61- годишната актерка облече мини тексас шорц и целосно...
Еспресо Шоу биз

Александра Амброзио на одмор со дечкото гордо го покажува своето совршено тело (ФОТО)

Слободен печат
Поранешниот ангел на Викторија Сикрет Алесандра Амброзио се уште плени со својот совршен изглед и покрај фактот дека е на прагот на четириесетата и дека...
Забава Магазин

Хаос во авион: Патничка го скршила лаптопот од главата на своето момче бидејќи гледал во друга жена (ВИДЕО)

Слободен печат
Шокантна снимка од авион во која може да се види како љубоморната жена го скршила лаптопот удирајќи го својот дечко по глава. Причина за кавгата,...