Tag : запросување

Забава Магазин Некатегоризирано

Ова е најлудото запросување кое некогаш сте го виделе: До солзи ќе ве насмејат зборовите со кои ја запросил! (ВИДЕО)

Слободен печат
Ештон (29) и Британи (27) се пар од Велика Британија, а во врска се две години. Тие се доказ дека најлудите работи се случуваат тогаш...
Вести Свет

Младата Русинка го запроси Путин, сега чека одговор од рускиот претседател – Јулија преку ноќ стана медиумска ѕвезда (ВИДЕО)

Слободен печат
Актерката од детскиот театар од Иваново, Јулија Шилова (29), ги шокираше не само своите сограѓани туку и многумина во Русија кога за време на разговорот...
Забава Магазин

Го запросил своето момче, а тој наместо да му каже „Да“, му приреди уште поголемо изненадување (ВИДЕО)

Слободен печат
Видеото од овие две момчиња буквално завладеа на социјалните мрежи… Две момчиња се бакнуваат пред голема вртелешка, додека трето лице ги снима. Во еден момент...
Вести Свет

Емоции во италијанскиот парламент: Пратеник запроси своја колешка (ВИДЕО)

Слободен печат
Флавио ди Муро, пратеник на Северната лига во Италија, за време на говор на седница на Парламентот, извади прстен и ја запроси својата колешка од...
Еспресо Шоу биз

Алекс Родригез повторно ја запроси Џенифер Лопез и тоа на неочекувано место (ФОТО)

Слободен печат
Поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез оваа година во март на Бахамите ја запроси својта поубава половина, пејачката и актерка Џенифер Лопез. Осум месеци подоцна, тој...
Вести Ви Препорачуваме Македонија

ЗАПРОСУВАЊЕ на дното на Охридско Езеро (ВИДЕО)

Слободен печат
Нуркачкиот тим „Акватек” објави видео од запросување кое се случило на дното на Охридското Езеро каде што момчето го оставило сандачето во кое се наоѓал...
Еспресо Шоу биз

Му кажа ДА! Уште еден македонски пејач изненади и наскоро ќе прави свадба (ФОТО)

Слободен печат
Во тавче „рипна“ и познатиот пејач Александар Белов. По неколкугодишна врска со Србинката Јелена од Крагуевац, победникот на „Операција триумф“ реши да заплива во брачните...
Останатo Спорт

Нов спортски брак на повидок, најдобрата скијачка ќе се мажи за хокеар

Слободен печат
По повеќе од една и пол година забавувавање, хокеарот на НХЛ тимот Њу Џерси девилс, П.К. Субан ја запроси Линдзи Вон. Првиот црномурест хокеар кој...
Забава Магазин

ЗАПРОСУВАЊЕ КАКО НА ФИЛМ: Момче од Србија ја запросило девојката на најоригинален начин

Слободен печат
Момче од Сремска Митровица сакало на својата девојка Милица да ѝ приреди необично изненадувње. Сè се одиграло на нивната омилена плажа на Лефкада. Девојката на...
Вести Македонија

Запросување на Галичка свадба! (ФОТО)

Слободен печат
За време на 46. Галичка свадба, се случи уште еден интересен момент кој ги воодушеви сите присутни. Имено, додека зетот и невестата го водеа орото,...