1 C
Скопје

Tag : изненадување

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Неговата обожавателка го славела 101-от роденден, а тој и испратил шишиња текила

Слободен печат
Американскиот актер Двејн Џонсон на својата обожавателка која го прославувала 101-от роденден, и направил изненадување, подарувајќи и две шишиња текила за роденденот. Актерот на почетокот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Водителот Огнен ќе го памети овој роденден: Гостите му донесоа подароци, торти, а се заигра и чочек среде емисија! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Очигледно познатиот српски водител Огнен Амиџиќ уште долго ќе ја памети неговата последна емисија, која се сними вчера. На водителот му беше роденден, а неговите...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Актерот Бред Пит приреди несекојдневно изненадување за студентите во Мисури! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Бред Пит ги изненади студентите од Државниот универзитет во Мисури. Тој се вклучи преку видео-линк од својата куќа, каде и понатака се наоѓа во карантин...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Хана денес полни 4 години, а погледнете какво изненаување и подготви мама Тамара! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Пред точно 4 години на овој ден пејачката Тамара Тодевска се оствари како мајка и заедно со нејзиниот сопруг Александар, ја добија Хана. По тој...
Магазин Сцена

Беше голем како фудбалер, а уште поголем како човек: Дејвид Бекам изненади старец болен од карцином! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Дејвид Робертс (70) бил изненаден кога го видел славниот фудбалер Дејвид Бекам во својата градина во понеделникот по католичкиот Велигден со торба полна со продукти. Тој откри дека...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Бред Пит го реновираше домот на својата шминкерка додека таа беше на пат, а тоа што го кажа за неа е прекрасно (ВИДЕО)

Слободен печат
Бред Пит на својата пријателка, која воедно му е и шминкерка веќе неколку години, и приреди изненадување, а таа не можеше да верува што се...
Забава Магазин

Полицијата воочи повеќе возила од хеликоптер, а потоа следуваше вистинско изненадување! (ВИДЕО)

Слободен печат
Полицијата во канадскиот град Каљари воочи шест возила во напуштено подрачје, но откако им се приближија со хеликоптер и сфатија што се случува, дури и...
Забава Магазин Магазин слајдер

Сопругот поради коронавирусот не можеше да биде со неа на хемотерапијата, но и приреди прекрасно изненадување (ФОТО)

Слободен печат
Алберт Конер присуствувал на секој преглед, тестирање и секоја хемотерапија со својата сопруга Кели Конер од моментот кога и бил дијагностициран рак на дојка во...
Кошарка Спорт

Кога Шекил ќе се појави на школски час (ВИДЕО)

Слободен печат
Школите во САД се затворени поради пандемијата на коронавирусот, а наставата продолжува да се одржува преку видеоконференција. Така една група на првачиња добија вистинско изненадување...
Забава Магазин

ИЗНЕНАДУВАЊЕ: Групата „АБА“ се враќа на сцената, Бени Андерсон најави нов албум за оваа година! (ВИДЕО)

Слободен печат
Познатите хитмејкери од Шведска, славната поп група „АБА“, на голема радост на обожавателите, се враќа да ја покори музичката сцена! „The Visitors“, последниот албум на...