17.8 C
Скопје

ФОТО: Меган Фокс позираше во проѕирна маица, јасно е дека таа „заборавила“ да облече градник!

Американската актерка Меган Фокс уште еднаш ги воодушеви обожавателите. На Инстаграм таа објави провокативна фотографија во проѕирна, црна маица.

Јасно е дека таа „заборавила“ да облече градник.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megan Fox (@meganfox)


Со црната маица искомбинирала и кожни панталони во истата боја, а косата ја врзала во репче.

На последните неколку објави Меган на следбениците им го забрани коментирањето, па така ниту најновата фотографија не беше исклучок.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megan Fox (@meganfox)


Оваа година би требало да излезе филмот „Midnight in the Switchgrass“ во кој Меган ја има главната улога. Покрај неа во споменатиот трејлер глуми и нејзиното ново момче, актерот и рапер Машин Ган Кели.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megan Fox (@meganfox)

Поврзани вести

Организирајте го домот: Задоложително ослободете се од нештата кои не ги користите

Слободен печат

Поради една причина Опра Винфри ја отфрли можноста да ѝ биде кума на Лилибет Дијана

Слободен печат

Конечно заедно: Тања Савиќ во прегратка со синовите

Слободен печат

Филмот „Супернова“ – Гаснењето на еден човечки живот како и гаснењето на ѕвездата, има еднакво вселенска димензија

Влатко Галевски

ФОТО | Болеста на Искра Донева не ѝ е пречка за нормален живот: Можат сè да ми одземат, но самодовербата е таа со која што можам одново сè да изградам

Мими Стојановска

Слатко од малинки: Подеднакво е корисно како свежите плодови

Слободен печат

Остави Коментар