Tag : маица

Забава Магазин Магазин слајдер

Модното парче кое секоја жена мора да го има: Совршено за минималистичкиот стил кој е во мода летово! (ФОТО)

Слободен Печат
Доказ дека престојот во изолација го промени погледот кон модата е се поголемата популарност на трендот кој никој не го очекуваше. Обични маици без ракави,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Еден од најзгодните мажи во светот без маица фрлаше секири во метата, но кој гледаше во тоа… (ВИДЕО)

Слободен печат
Џејсон Момоа покажа уште еден свој талент… Џејсон Момоа, еден од најзгодните мажи на планетата, уште еднаш покажа дека е спортски тип. Имено, овој пат...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Популарната водителка позираше во проѕирна маица, лајковите не престануваат (ФОТО)

Слободен печат
Популарната италијанска водителка Дилета Леота по неколку недели во самоизолација се враќа на малите екрани. На радост на бројните обожаватели, водителката има повеќе од 6,2...
Еспресо Шоу биз

Вереницата на Роналдо, атрактивната Џорџина сподели жешко видео од базенот (ВИДЕО)

Слободен печат
Џорџина Родригез објави видео од базенот со кое ги запали многубројните следбеници на Инстаграм. На видеото Џорџина излегува од базенот во бела маица и минијатурна...
Еспресо Жена Магазин Мода

Доживотен тренд: Ова парче облека секогаш е во тренд, а пристапно е за секого (ФОТО)

Слободен печат
Ова парче облека можете да го носите и во дневни и во вечерни варијанти… Доколку ги прашате врвните модни познавачи кое парче облека никогаш нема...