-2 C
Скопје

Tag : градник

Жена Магазин Магазин слајдер

Денес е светски ден на неносењето градник: Извадете го градникот и празнувајте оваа вечер!

Слободен Печат
Денес е светски ден на неносењето градник, па зошто да не прославите вечерва со тоа што ќе го соблечете градникот. Сепак, овој ден беше создаден...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Погледнете како се појави Јелена Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“! (ФОТО)

Слободен печат
Ниту оваа среда (7-ми октомври) Јелена Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ не дојде ништо помалку автентично облечена од минатиот пат. Снимките се објавени...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ирина Шајк не можеше да си ја закопча сукњата, па ѕирна задникот! (ФОТО)

Васко Спасоски
Руската манекенка и супермодел Ирина Шајк (34) е фотографирана на езерото Комо во Италија, каде се фотографирала за германското издание на магазинот „Вог“. Имено, убавата...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ријана позираше во проѕирен градник, па се искара со своја обожавателка! (ФОТО)

Васко Спасоски
Американската пејачка Ријана (32) позираше во градник со боја на кожа, кој ги истакнуваше нејзините гради, а кога доби негативен коментар од една хејтерка, таа...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Марија од „Ај Кју“ не престанува да изненадува: Овојпат позира во проѕирен фустан без градник под него! (ФОТО)

Васко Спасоски
Марија од групата „Ај Кју“ имаше највпечатлив стајлинг на 35-то издание на фестивалот „Макфест“. Таму ја видовме во смела комбинација која одлично и прилегаше. И...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Градникот ѕирка од деколтираниот фустан на Ана Николиќ: Познатата пејачка повторно провоцира! (ФОТО)

Васко Спасоски
Ана Николиќ често предизвикува внимание кај јавноста, а истото го направи и сега. Имено, пејачката објави фотографија на која позира на среде улица. На себе...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Градник нема, а доле носи танга-гаќички: Манекенката се врати на позирањето! (ФОТО)

Васко Спасоски
Американската манекенка Бела Хадид (23) повторно се занимава со манекенство по повеќемесечната пауза и карантин во кој помина неколку месеци поради панедемијата со коронавирусот. Имено,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Манекенката Ирина Шајк суптилно провоцира на Инстаграм! (ФОТО)

Васко Спасоски
Една од најзгодните жени на светот, Ирина Шајк направи хаос на социјалните мрежи со нејзиното ново секси-селфи. Таа се фотографирала во домашна варијанта во градник,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Во црвено одело и без градник – Никој не остана рамнодушен на деколтето на Николина Пишек (ФОТО)

Слободен печат
Николина Пишек важи за една од најдобро облечените жени на Балканот, а со новата фотографија им ја заскокотка фантазијата на многу мажи, а жените и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Антониа Гиговска сакаше да се пофали со новата розова коса, но во преден план е нешто сосема друго! (ФОТО)

Слободен печат
Младата и позната пејачка Антониа Гиговска реши да направи драстична промена на својот имиџ, па прво што направи е ја промени бојата на косата. Гиговска...