4 C
Скопје

ФОТО: Бела боја од глава до пети – тренд кој сите жени го сакаат: Еве како се носи без грешка!

Одличен моден предлог…

Белата боја никогаш нема да излезе од мода, а на многу дами таа одлично им одговара. Оливија Кулпо уште еднаш беше на висина на задачата и ни даде одличен предлог како овој тренд да го примениме без грешка.

Фармерките со висок струк се одличен избор за сите дами кои имаат вишок на стомакот, а целата фигура ја прават значително повитка, а нозете подолги. За одличниот изглед придонесоа и чизмите со висока потпетица, а токму овој „набран“ модел е многу популарен моментално.

Фото: Профимедиа

Џемперот со нагласени рамена прави фигурата да изгледа складно и како песочен часовник.

Фото: Профимедиа

Оваа комбинација заслужува чиста десетка. Дали се согласувате?

Прочитајте и...  Сем Асгари сака со Бритни Спирс да основаат семејство

Поврзани вести

„Коронавирус“ стана службен збор во клингонскиот јазик

Слободен печат

Ова мора да го знаете: која храна никогаш не смеете да ја блендирате

Слободен печат

Сем Асгари сака со Бритни Спирс да основаат семејство

Слободен печат

Од коронавирус почина Сања Илиќ, основачот на групата „Балканика“

Слободен печат

Како правилно да шпикувате месо

Слободен печат

Николина Пишек ги заинтригира следбениците на Инстаграм: пакување за Шведска и продажба на пиштолот

Слободен печат

Остави Коментар