-6 C
Скопје

„Додека смртта не не раздели“: Џенифер Лопез и Арми Хамер ги здружија силите во нова акциона комедија

Ова е храбар избор, бидејќи, поради својата неограничена енергија, и Џеј Ло и Арми доминираат во секое остварување во кое ќе се појават…

Џенифер Лопез ќе се здружи со Арми Хамер во новата акциона комедија „Shotgun Wedding” на студиото „Lionsgate“.

Ова е храбат избор, бидејки, поради својата неограничена енергија, и Џеј Ло и Арми доминираат во секое остварување во кое ќе се појават.

Акционата комедија се состои од Дарси (Лопез) и Том (Хамер) кои ги спојуваат своите симпатични но алчни семејства, за венчавка на ултимативна дестинација, на која парот, пред самата церемонија, започнува да се преиспитува. Покрај тоа, животот на сите присутни одеднаш се доведува во ризик бидејќи стануваат заложници на крими банда.

Прочитајте и...  ФОТО | Шерон Стоун не старее: Актерката заведува и во седмата деценија со својата фигура!

Познатата „Додека смртта не не раздели“ добива целосно ново значење во оваа возбудлива авантура, а Дарси и Том мораат да ги спасат своите сакани, доколку прво не се убијат еден со друг.

Интересно е дека, покрај Џорџ Џуи, и Рајан Рејнолдс е извршен продуцент на ова остварување, а тоа ни ветува прекрасна забава.

Поврзани вести

Што треба да направите со искинати банкноти?

Слободен печат

На неговите шеги се смее цела Македонија: Дали го препознавате момчето од фотографијата?

СП.

ВИДЕО: Џорџ Клуни призна дека сам ја потстрижува својата коса веќе 25 години – Но кога откри со што, започнаа шегите на негова сметка

Слободен Печат

Шокантно: Мистериозен монолит исчезна во САД, па најден е во Романија!

Слободен печат

Нивната љубов беше осудувана и исмејувана – Мадона (62) и нејзиното момче (26) го докажаа спротивното!

Слободен Печат

Стручњаците открија кои 6 особини треба да ги поседува секој маж кој е идеален љубовник!

Слободен печат

Остави Коментар