4 C
Скопје

Tag : раздели

Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

„Додека смртта не не раздели“: Џенифер Лопез и Арми Хамер ги здружија силите во нова акциона комедија

Слободен печат
Ова е храбар избор, бидејќи, поради својата неограничена енергија, и Џеј Ло и Арми доминираат во секое остварување во кое ќе се појават… Џенифер Лопез...
Еспресо Семејство

Врската или бракот ви е пред крај? Ова се 4 сигурни знаци дека морате добро да се запрашате за вашиот однос!

Слободен печат
Семејните психолози научиле да го предвидат разводот на бракот врз основа на неколку знаци   Најчесто, ако во односот со партнерот постојат слични несогласувања, тогаш...