4 C
Скопје

Tag : додека

Магазин Магазин слајдер Сцена

Додека сите му се восхитуваа на глумата во „Игра на тронови“, тој гладуваше: Немав ниту за сметки, ниту за децата!

Слободен печат
Неверојатно е што се може да му се случи на еден славен актер за кој многумина сметаат дека е преполн со пари… Актерот Џејсон Момоа...
Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

„Додека смртта не не раздели“: Џенифер Лопез и Арми Хамер ги здружија силите во нова акциона комедија

Слободен печат
Ова е храбар избор, бидејќи, поради својата неограничена енергија, и Џеј Ло и Арми доминираат во секое остварување во кое ќе се појават… Џенифер Лопез...
Жена Магазин Магазин слајдер

Останете сами се додека не најдете партнер кој ќе ги прави овие 8 работи за вас!

Слободен печат
Навистина е многу тешко е да се најде чиста, длабока, искрена и вечна љубов. На девојките кои се сингл подолг период им се чини незамисливо...
Здравје Магазин Магазин слајдер

Додека трае пандемијата со коронавирусот – Секој ден пијте лимонада и јадете храна во која има цинк

Слободен печат
Доколку ги имате сите познати симптоми на коронавирусот, или едноставно ве боли грлото поради одредена алергија или сте настинале, советот на нутриционистите  е во телото...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Бред Пит го реновираше домот на својата шминкерка додека таа беше на пат, а тоа што го кажа за неа е прекрасно (ВИДЕО)

Слободен печат
Бред Пит на својата пријателка, која воедно му е и шминкерка веќе неколку години, и приреди изненадување, а таа не можеше да верува што се...
Магазин Сцена

ФАНОВИТЕ ВО НЕВЕРУВАЊЕ: Популарниот актер снимен додека ЈА ДАВИ обожавателката! (ВИДЕО)

Слободен печат
Снимката која кружи на социјалните мрежи ја вознемири холивудската јавност… Езра Милер (27), кој ги воодушеви сите со улогите во филмовите „Мораме да разговараме за...
Жена Магазин

Обновете го изгледот додека сте во карантин – Домашно антицелулитно масло кое можете да го направите сами (РЕЦЕПТ)

Слободен печат
Ако сте поборник на природната козметика, тогаш овој рецепт за антицелулитно масло е одличен за вас, а во исто време е и поевтин и поефикасен...
Еспресо Шоу биз

Додека Џорџина јаде шпагети, невозможно е да не погледнете во нејзиното деколте (ФОТО)

Слободен печат
Џорџина Родригез ги воодушеви обожавателите со атрактивна фотографија од ресторан на која се истакна нејзиното деколте. Вереницата на Роналдо уживаше во тестенините, но на нејзините...
Жена Магазин

Ја виделе маќеата топлес додека ја чистела гаражата: Ја чека сериозна казна

Слободен печат
Жена од Јута е обвинета пред судот поради голотија, бидејќи посиноците ја виделе топлес во сопствениот дом, се бори за невиност, бидејќи доколку ја осудат...
Забава Магазин

Кучето му дава ритам на бебето додека тоа игра! Генијалец кој ја забавува малата пријателка! (ВИДЕО)

Слободен печат
Кучето е најдобриот пријател на човекот, но уште подобар на децата. Овој пресладок миленик прави се за да го забавува своето мало пријателче. Детенцето само...