Бикини кое изгледа како некој да ве држи за градите ги излуди модните блогерки (ФОТО)

принтскрин

Модните блогерки веќе го носат ова сјајно бикини…

Ова сигурно е најлудото бикини кое сте имале прилика да го видите досега.

Костимот за капење чиј горен дел е во облик на женски раце, па делува како некој да ве држи за градите, чини дури 290 евра.

View this post on Instagram

ⒸⒶⓟⓇⒾ ? #Capri #adrianadegreas

A post shared by Kelly (@kelly.travelling) on

Модната креаторка од Бразил, Адриана Дегреас го дизајнираше овој секси костум, а ова лето тој стана многу популарен бидејќи се повеќе жени го објавија на своите профили.

Многу познати модни блогерки веќе позираат во него.

Видео на денот