Бикини кое изгледа како некој да ве држи за градите ги излуди модните блогерки (ФОТО)

Модните блогерки веќе го носат ова сјајно бикини…

Ова сигурно е најлудото бикини кое сте имале прилика да го видите досега.

Костимот за капење чиј горен дел е во облик на женски раце, па делува како некој да ве држи за градите, чини дури 290 евра.

View this post on Instagram

ⒸⒶⓟⓇⒾ 🌊 #Capri #adrianadegreas

A post shared by Kelly (@kelly.travelling) on

Модната креаторка од Бразил, Адриана Дегреас го дизајнираше овој секси костум, а ова лето тој стана многу популарен бидејќи се повеќе жени го објавија на своите профили.

Многу познати модни блогерки веќе позираат во него.

Прочитајте и...  Џеј Ло со емотивна фотографија им го честиташе роденденот на своите близнаци (ФОТО)

Прочитај повеќе

Харви Вајнстин прогласен за виновен за силување и сексуално вознемирување

Слободен печат

Од три врски доби три деца: Актерката Кејт Хадсон се надева дека ќе има уште прилики да раѓа деца! (ФОТО)

Слободен печат

Патот до престолот на Ријана: Од улична продавачка до најбогата пејачка (ФОТО)

Слободен Печат

Татко и син ја негуваат фолк музиката: Разговор со Николче Тасев од бендот „Генерација 2“

Слободен печат

Патуваме во Австрија – Погледнете ги сите убавини за само 3 минути (ВИДЕО)

Слободен печат

Науката има доказ дека младоликите луѓе се поинтелегентни од другите, еве и зошто

Слободен печат

Остави Коментар

два + 8 =

Прочитај повеќе

Ќерката на Елвис Присли прозборе за врската со Мајкл Џексон, во која влегла за да го спаси! (ФОТО)

слободен печат

Дали ќе ги препознаете овие актери на млади години? (ФОТО)

Слободен печат

Направете совршени макаронс колаченца (РЕЦЕПТ)

Слободен печат

21 милион прегледи: Хит снимка покажува како танцот се менуваше низ децениите (ВИДЕО)

Слободен печат

Човечкиот Кен се оперира за да стане Барби

Слободен печат

Симпатична фотографија од детството: Знаете ли која пејачка станува збор? (ФОТО)

Слободен печат