-2 C
Скопје

Tag : некој

Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

ВИДЕО | Обожавателите дури сега забележаа: Во една од епизодите на „Пријатели“ се појавува некој посебен

Слободен печат
Со „Пријатели“ пораснаа многу генерации, а милиони луѓе во светот ја гледаат повторно и повторно, како да сакаат да ја научат токму секоја сцена од...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Зар некој може да те замени? 13 години без Тоше Проески

Слободен печат
Една од најголемите македонски музички ѕвезди на денешен ден во 2007 година трагично го загуби животот во сообраќајна несреќа на само 26 години. Тоше зад...
Живот Забава Магазин Магазин слајдер

Што точно значи кога некој ве сонува?

Слободен печат
Дали вие сте главниот лик или спореден статиста во сцената на нечија потсвест? Толкувањето на соништата е тема која често ги фасцинира луѓето, но исклучиво...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Шерон Стоун: Не ми пречи кога некој маж ќе ме удри по задникот

Слободен печат
Славната 62-годишна актерка Шерон Стоун се обидела да пронајде партнер на Интернет, а бидејќи, како што вели, имала толку многу лоши искуства одлучила да напише...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Крај на бракот на Мајкл Даглас и Кетрин Зита-Џонс – Некој на некого му здодеал!

Слободен печат
Најверојатно и дојде крајот на уште една голема холивудска љубов… Кетрин Зета Џонс и Мајкл Дагас по 20 години брак наводно се разведуваат и тоа...
Ви Препорачуваме Здравје Магазин Магазин слајдер

Дали во текот на пандемијата на коронавирусот е безбедно да јадеме храна која некој друг ја подготвил?

Слободен печат
Со пандемијата на коронавирусот и социјалната изолација, ни се наметнуваат голем број на прашања… Порталот „Дејл Мејл“ собра неколку прашања од читатели на кои одговорија...
Еспресо Шоу биз

МИСЛЕЛА ДЕКА НЕКОЈ И ГО УКРАЛ ИДЕНТИТЕТОТ – Брена раскажа детали од минатото кои ќе изненадат многумина!

Слободен печат
– Изгледа дека сум се родила подготвена за сите подеми и падови. Зборував често дека не сакав да ме нарекуваа Лепа Брена – ја започна...
Еспресо Шоу биз

Емили Ратајковски со провокативен стајлинг – За некој секси, за некој вулгарно (ФОТО)

Слободен печат
Малкумина се оние кои би се осудиле да облечат нешто вакво на себе и да прошетаат со тоа низ град. За неа се вели дека...
Еспресо Жена Магазин Мода

Бикини кое изгледа како некој да ве држи за градите ги излуди модните блогерки (ФОТО)

Слободен печат
Модните блогерки веќе го носат ова сјајно бикини… Ова сигурно е најлудото бикини кое сте имале прилика да го видите досега. View this post on...