Tag : некој

Ви Препорачуваме Здравје Магазин Магазин слајдер

Дали во текот на пандемијата на коронавирусот е безбедно да јадеме храна која некој друг ја подготвил?

Слободен печат
Со пандемијата на коронавирусот и социјалната изолација, ни се наметнуваат голем број на прашања… Порталот „Дејл Мејл“ собра неколку прашања од читатели на кои одговорија...
Еспресо Шоу биз

МИСЛЕЛА ДЕКА НЕКОЈ И ГО УКРАЛ ИДЕНТИТЕТОТ – Брена раскажа детали од минатото кои ќе изненадат многумина!

Слободен печат
– Изгледа дека сум се родила подготвена за сите подеми и падови. Зборував често дека не сакав да ме нарекуваа Лепа Брена – ја започна...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

Зар некој може да те замени? 12 години без Тоше

Слободен печат
Една од најголемите македонски музички ѕвезди на денешен ден во 2007 година трагично го загуби животот во сообраќајна несреќа на само 26 години. Тоше зад...
Еспресо Шоу биз

Емили Ратајковски со провокативен стајлинг – За некој секси, за некој вулгарно (ФОТО)

Слободен печат
Малкумина се оние кои би се осудиле да облечат нешто вакво на себе и да прошетаат со тоа низ град. За неа се вели дека...
Еспресо Жена Магазин Мода

Бикини кое изгледа како некој да ве држи за градите ги излуди модните блогерки (ФОТО)

Слободен печат
Модните блогерки веќе го носат ова сјајно бикини… Ова сигурно е најлудото бикини кое сте имале прилика да го видите досега. View this post on...