• држи

ФОТО | Уште еден доказ дека не ја кажува вистината: Се појави фотографија на која Меган Маркл во рацете држи магазин со Кејт на насловната

Иако тврди дека не знаела буквално ништо за својот сегашен сопруг, принцот Хари, ниту за неговото семејство, доказите од минатото говорат поинаку… Иако Меган Маркл за време на интервјуто кое го даде кај Опра Винфри го вознемири светот со признанијата и раскажа дека не знаела ништо за кралското семејство, повторно се испостави дека ниту тоа …

ФОТО | Уште еден доказ дека не ја кажува вистината: Се појави фотографија на која Меган Маркл во рацете држи магазин со Кејт на насловната Read More »