Tag : бикини

Магазин Магазин слајдер Сцена

Карлеуша го „запали“ Инстаграм! Пејачката во провокативно мини бикини (ВИДЕО)

Слободен Печат
Пејачката Јелена Карлеуша објави ново видео на својот инстаграм-профил и предизвика лавина од коментари. Јелена неодамна ја достигна својата фигура скоро до совршенство, па нема...
Магазин

Пејачката Аделина Тахири позираше во базен и покажа со какво „оружје“ располага! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата албанска пејачка Аделина Тахири преку својот профил на Инстаграм ги почести своите обожаватели со една жешка фотографија… Имено, Аделина сподели фотографија на која позира...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Беквалац сакаше само да ја најави новата песна, но интересот на фановите е нејзиното бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата пејачка Наташа Беквалац наскоро треба да ја објави новата песна со наслов „Оштетена“, која нејзините фанови со нетрпение ја очекуваат. Со цел барем малку...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Сама на плажа: Дара Бубамара стигна во Грција и веднаш ги покажа своите „петки“ во тесно бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски
Српската пејачка Дара Бубамара ја искористила приликата и веднаш штом ги отворија границите, таа замина на летување, од каде ја „отвори“ сезоната со жешки фотографии...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Дали Викторија Лоба со оваа фотографија ќе им набие комплекси на колешките од естрадата? (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата пејачка Викторија Лоба денеска за малку ќе го срушеше интернет-сообраќајот во нашата земја, со оглед на тоа колку секси фотографија објави на својот профил...
Жена Магазин Магазин слајдер

И на плажа е можно да го сокриете вишокот килограми: Трик со бикинито кој веќе го користат и светските ѕвезди (ФОТО)

Слободен печат
Доколку подолго време имате вишок килограми или пак за време на карантинот додадовте некој килограм плус, тоа нема да ви биде проблем во ова бикини....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Бела Хадид го соблече горниот дел од бикинито и се испружи колку што е долга! (ФОТО)

Васко Спасоски
За да го зголеми внесот на витамин Д, манекенката Бела Хадид (23) речиси се соблече скроз гола и се сончаше покрај базен. Таа на себе...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Скопјанката Нора од „Задруга“ не престанува да ги „вознемирува“ обожaвателите со секси фотки! (ФОТО)

Васко Спасоски
Атрактивната скопјанка Елеонора Миљковиќ очигледно нема намера да престане со објавување жешки фотографии на својот профил на Инстаграм. Откако дојдоа летните денови, се почесто имаме...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Марјана Станојковска направи „сефте“ на првиот костим за капење оваа сезона! (ФОТО)

Васко Спасоски
Нашата позната лото-девојка, Марјана Станојковска ја отвори сезоната за позирање во костими за капење. Атрактивната водителка на своите социјални мрежи сподели неколку фотографии на кои...
Магазин Магазин слајдер Сцена

На Софија Вергара и недостига сонцето и плажата: Убавицата се присети на Миконос! (ФОТО)

Васко Спасоски
Американската актерка со потекло од Колумбија, Софиа Вергара (47) се потсети на сончевите денови и на морето, па објави секси фотографија од грчкиот остров Миконос...