• бикини

ФОТО | Сопруга на познат српски водител ги „полуде“ своите фанови: Македонка која ќе ве остави без здив

Сопругата на Огњен Амиџиќ, Данијела Димитровска Амиџиќ која има македонско потекло ја „полуде“ македонската и српската јавност со бројните разголени фотографии што ги сподели на својот инстаграм – профил.   View this post on Instagram   A post shared by DANIJELA DIMITROVSKA AMIDžIĆ (@danijeladimitrovska) Данијела веќе некое време ужива на море далеку од градската врева, …

ФОТО | Сопруга на познат српски водител ги „полуде“ своите фанови: Македонка која ќе ве остави без здив Read More »