• модните

ФОТО: Кајли Џенер диктира трендови – Моден избор со кој успеа да ги замолчи модните критичари!

Кајли Џенер научи како да ги замолчи модните критичари, па доколку сакате да бидете во центарот на вниманието, облечете се како неа. Модните избори на ријалити ѕвездата во последно време се се подобрени, а изгледа дека таа полека станува миленичка на многу модни експерти. Оваа комбинација ќе им се допадне на оние што се посмели. …

ФОТО: Кајли Џенер диктира трендови – Моден избор со кој успеа да ги замолчи модните критичари! Read More »