Анастасија Ражњатовиќ направи вистински хаос – Поради ова целиот регион зборува за неа (ФОТО+ВИДЕО)

Младата српска музичка ѕвезда Анастасија Ражњатовиќ, ќерката на мегапопуларната Цеца Ражњатовиќ успеа со својот петти сингл „Промашена“ повторно да го заврти вниманието на целиот регион кон себе, па така таа се наоѓа на „трендинг“ листите како во Србија, така и на целиот Балкан.

Откако поминаа првите впечатоци, евидентно е дека во коментарите под песната на Анастасија можат да се пронајдат многу позитивни пораки, додека нејзините обожаватели не престануваат да пишуваат за различните работи кои им се допаѓаат кај неа.

„Се ежам на нејзиниот глас овде“, „Прекрасна приказна“, „За мене ова е уметност“, „Нема голотија и одвратност, браво“, „Еден од најубавите спотови на Балканот“, се само некои од коментарите.

Покрај веќе проверениот соработник Дарко Димитров, Анастасија за песната соработуваше и со Александра Милутиновиќ, за првпат.

View this post on Instagram

Insta vs reality 😅😂#makingof

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Прочитајте и...  Тачи очекува новата Влада на Косово да се формира што поскоро

Прочитај повеќе

Меган Маркл, пред и потоа: Совршениот изглед на Меган Маркл е производ на бројни естетски корекции? (ФОТО)

Слободен Печат

Музичката индустрија повика на запирање на работата поради Џорџ Флојд, МТВ ги замрачи екраните ширум светот

Слободен печат

1.000 Пепелашки: На Хвар наместо туристи осамнаа 1.000 изгубени чевли (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Иако нема милијарда, на Кајли Џенер не ѝ е тешко: Само минатата година потрошила 130 милиони долари!

Слободен печат

Драгана Ристова: Учев од Раул Гонзалез, кој несебично ми го предаде неговото знаење

Јасмина Кантарџиева Димков

Дневен хороскоп за 2 јуни: Ќе гледате на животот на поразличен начин и ќе ставите крај на проблем кој долго ве мачи

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Виц на денот – Притисок

Слободен печат

„Таа мисли дека е една од браќата“ – Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит го менува полот?

Слободен печат

Ова е Георгина од Скопје, по фотографиите потсетува на светски познатата Емили Ратајковски! (ФОТО)

Васко Спасоски

Британците во шок – Од денес им се забранети интимните односи, освен во овие услови

Слободен печат

Познатата водителка во емисија во живо имаше мал „инцидент“ со облеката! (ФОТО)

Васко Спасоски

Генијален трик за лупење јајца: Хит на TikTok кој го погледнаа 100.000 луѓе (ВИДЕО)

Слободен печат