Анастасија Ражњатовиќ направи вистински хаос – Поради ова целиот регион зборува за неа (ФОТО+ВИДЕО)

Младата српска музичка ѕвезда Анастасија Ражњатовиќ, ќерката на мегапопуларната Цеца Ражњатовиќ успеа со својот петти сингл „Промашена“ повторно да го заврти вниманието на целиот регион кон себе, па така таа се наоѓа на „трендинг“ листите како во Србија, така и на целиот Балкан.

Откако поминаа првите впечатоци, евидентно е дека во коментарите под песната на Анастасија можат да се пронајдат многу позитивни пораки, додека нејзините обожаватели не престануваат да пишуваат за различните работи кои им се допаѓаат кај неа.

„Се ежам на нејзиниот глас овде“, „Прекрасна приказна“, „За мене ова е уметност“, „Нема голотија и одвратност, браво“, „Еден од најубавите спотови на Балканот“, се само некои од коментарите.

Покрај веќе проверениот соработник Дарко Димитров, Анастасија за песната соработуваше и со Александра Милутиновиќ, за првпат.

View this post on Instagram

Insta vs reality ??#makingof

A post shared by ? A N A S T A S I J A ? (@raznatovicanastasija) on

Видео на денот