17.8 C
Скопје

Tag : зборува

Магазин Магазин слајдер Сцена

Метју Пери ги загрижи фановите: „Делува изгубено и зборува нејасно“

Слободен печат
Актерот Метју Пери зборуваше нејасно за време на интервјуто со кое го промовираше повторното обединување на „Пријатели“. Покрај тоа, тој делуваше изгубено, не знаеше што...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Судот конечно ѝ дозволи: Бритни Спирс сега може да зборува во свое име

Слободен печат
Адвокатот на Бритни Спирс, Семјуел Д. Ингам, изјави дека пејачката го замолила од судот да побара сослушување на кое таа ќе може да му се...
Магазин Магазин слајдер Слајдер Сцена

Целиот свет зборува за пресметливоста на војвотката од Кембриџ: Миротворката Кејт Мидлтон тактички ги спои поделените браќа

Слободен печат
 Многумина веруваат дека ова е моментот што би го направил најсреќен покојниот принц Филип… Како Кејт Мидлтон ги натера принцовите Вилијам и Хари да разговараат повторно: Војвотката...
Магазин Магазин слајдер Ретро Сцена

Со лажни документи ја принудиле да зборува – Покрената истрага за интервјуто на Дијана од пред 25 години!

Слободен печат
Во „BBC“ моментално се спроведува голема истрага поради интервјуто која покојната Дијана пред 25 години му го дала на Мартин Башир. Тој успеал да ја...
Жена Магазин Магазин слајдер

Модно ремек дело за кое ќе се зборува со години: Меланија во зелен фустан кој ги фрли во сенка сите нејзини најубави изданија досега (ФОТО)

Слободен печат
Додека Американците полимизираат за многу аспекти на личноста и кариерата на Доналд Трамп и неговата сопруга, едно на Меланија не може да и се оспори...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Анастасија Ражњатовиќ направи вистински хаос – Поради ова целиот регион зборува за неа (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Младата српска музичка ѕвезда Анастасија Ражњатовиќ, ќерката на мегапопуларната Цеца Ражњатовиќ успеа со својот петти сингл „Промашена“ повторно да го заврти вниманието на целиот регион...
Еспресо Шоу биз

ИЗНЕНАДУВАЊЕ ЗА СИТЕ – Индира Форца го претстави она на што долго работеше, а за ова ќе зборува ЦЕЛ РЕГИОН (ВИДЕО)

Слободен печат
Горко-слатките спомени, кои сите ги носиме во душата, е темата на новиот сингл на Индира „Првиот се памти“. Љубовната песна, во која може многумина да...
Еспресо Шоу биз

„СЕ СЛУЧИ ЧУДО“: Ким Кардашијан во издание за кое долго ќе се зборува! (ФОТО)

Слободен печат
Ким Кардашијан често е на удар на критики поради својот стил на облекување, но нејзиното последно модно издание многумина целосно ги изненади. За доделувањето на...
Еспресо Шоу биз

Хари повторно на удар на медиумите: Меган му зборува, тој ја игнорира (ВИДЕО)

Слободен печат
Јавноста повторно го заврте вниманието кон кралскиот пар принцот Хари и Меган Маркл кои со своето однесување во јавноста предизвикуваат чудење. Тие биле присутни на...
Еспресо Шоу биз

Марија Шерифовиќ се соблече во купачи: Цел интернет зборува за ова!

Слободен печат
Пејачката Марија Шерифовиќ објави слика во костим за капење од патувањето во Америка и тогаш за прв пат покажа како изгледа кога ќе се разголи....