Tag : ражнатовиќ

Магазин Магазин слајдер Сцена

Анастасија Ражњатовиќ направи вистински хаос – Поради ова целиот регион зборува за неа (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Младата српска музичка ѕвезда Анастасија Ражњатовиќ, ќерката на мегапопуларната Цеца Ражњатовиќ успеа со својот петти сингл „Промашена“ повторно да го заврти вниманието на целиот регион...
Еспресо Шоу биз

Цеца во мини фустан со длабоко деколте: Фолк ѕвездата во никогаш попровокативно издание (ФОТО)

Слободен печат
Популарната пејачка Цеца Ражњатовиќ (46) ги воодушеви сите со својот изглед во никогаш попровокативниот фустан со кој ги нагласи нејзините заносни облини. Пејачката позира со...
Еспресо Шоу биз

Првата фотка од малиот ЖЕЉКО РАЖЊАТОВИЌ: Вељко објави снимка од ултразвукот! (ФОТО)

Слободен печат
Вељко и Богдана Ражнатовиќ наскоро ќе станат родители на машко бебе, а гордиот иден татко со јавноста сподели снимка од ултразвукот на својата бремена сопруга,...
Еспресо Шоу биз

„Богдана е крава, а Вељко контејнер“: Се изјасни Маша за поранешното момче! (ФОТО)

Слободен Печат
Поранешната девојка на Вељко Ражнатовиќ, Маша Терезиќ, изгледа дека се уште не ја преболе 3 годишната врска со боксерот. Таа ги изненади фановите кога на...
Еспресо Шоу биз

На свадбата на Вељко и Богдана невестинската торта ќе ја сечат со меч!

Слободен печат
Како што пишуваат српските медиуми, невестинската торта ќе биде тешка дури 70 килограми. „Невестинската торта е изработена на неколку ката и ќе биде тешка околу...
Еспресо Шоу биз

Луксузни подароци за снаата: Цеца не штеди, Богдана цела во ДИЈАМАНТИ!

Слободен печат
Светлана Цеца Ражнатовиќ никогаш не штедела кога станува збор за подароците за нејзината снаа, Богдана Родиќ. Вереницата на синот на пејачката Цеца, Вељко Ражнатовиќ наскоро...
Еспресо Шоу биз

Исплива фотографија: Цеца Ражнатовиќ во НИВНА прегратка! Не би ја ПРЕПОЗНАЛЕ! (ФОТО)

Слободен печат
За пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ, која повеќе од триесет години е активна на балканската музичка сцена, речиси сè се знае – од деталите поврзани за...
Еспресо Шоу биз

ВЕЉКО РАЖНАТОВИЌ си купи нова играчка: Опасната машина ја платил 120.000 евра

Слободен печат
Синот на Цеца е љубител на луксузни автомобили, па во март годинава си купи „порше 718“, за околу 70.000 евра. Но изгледа дека оваа играчка...
Еспресо Шоу биз

После Аркан: „Никогаш нема да се омажам, а дечковците ги кријам“

Слободен печат
Светлана Цеца Ражнатовиќ откри зошто ги чува деталите од својот љубовен живот подалеку од јавноста, како и тоа дека е сигурна дека по смртта на...
Еспресо Шоу биз

АНАСТАСИЈА ЗАСПА, А ЦЕЦА ЈА ИСКОРИСТИ ПРИЛИКАТА: Еве во какво издание ја прикажа на јавноста (ФОТО)

Слободен печат
Светлана Цеца Ражнатовиќ на својот Инстаграм објави фотографија од својата ќерка Анастасија, но станува збор за изданието кое не е типично за неа. Имено, таа...