Tag : анастасија

Магазин Магазин слајдер Сцена

Анастасија Ражњатовиќ направи вистински хаос – Поради ова целиот регион зборува за неа (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Младата српска музичка ѕвезда Анастасија Ражњатовиќ, ќерката на мегапопуларната Цеца Ражњатовиќ успеа со својот петти сингл „Промашена“ повторно да го заврти вниманието на целиот регион...
Вести Ви Препорачуваме Свет

Тестот бил негативен – починала по четири дена: Самохрана мајка најмладата жртва во Русија

Слободен печат
Анастасија Петрова (36) е најмладата жртва од корона вирусот во Русија. Петрова била самохрана мајка, а работела како уредник на економски магазин. Таа починала на...
Еспресо

Анастасија од Цеца доби на подарок автомобил вреден 73.000 евра, но не смее да го вози! (ФОТО)

Слободен печат
Анастасија Ражнатовиќ од својата мајка Светлана Цеца Ражнатовиќ добила скапоцен автомобил со цел да ја мотивира што побрзо да полага за возачка дозвола. Новата „играчка“...
Вести Македонија Слајдер

Отворена линија за донации за помош на двегодишната Анастасија

Слободен печат
Двегодишната Анастасија од Валандово која се бори со тешка форма на тумор има потреба од итна операција во Република Турција која чини 100.000 евра. Родителите...
Еспресо Мода

Сите зборуваат за нив: Вака изгледаат златниот фустан на Цеца и проѕирниот на Анастасија (ФОТО)

Слободен печат
За свадбата на Вељко и Богдана, Цеца прво носеше бели панталони и кошула со анимал принт, а потоа се пресоблече во посебна тоалета што ја...
Еспресо Шоу биз

Цеца го одврза ќесето: Еве колку се потроши за свадбата на синот

Слободен печат
Светлана Ражнатовиќ не штеди кога е во прашање нејзиниот син. Фолк ѕвездата потрошила дури 120.000 евра за подготовките на свадбата. „Цеца сака сè да биде...
Еспресо Шоу биз

ЦЕЦА блесна за роденденот на зетот, а АНАСТАСИЈА се фати за микрофонот (ВИДЕО)

Слободен печат
На гламурозната прослава на 30. роденден на Ѓорѓе, момчето на Анастасија Ражнатовиќ, дошла и нејзината мајка, а двете со изгледот ги воодушевиле присутните. Ѓорѓе во...
Еспресо Шоу биз

„Мутава со харизма на згазена мачка“: КАРЛЕУША ја нападнала и навредила ќерката на ЦЕЦА

Слободен печат
Јелена Карлеуша повторно ја започна војната со Цеца Ражнатовиќ, овој пат удирајќи најниско, на нејзината ќерката Анастасија, нарекувајќи ја „мутава згазена мачка“, пишува Дневнимагазин.рс. На...
MacedonianAlbanian