Tag : промашена

Магазин Магазин слајдер Сцена

Анастасија Ражњатовиќ направи вистински хаос – Поради ова целиот регион зборува за неа (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Младата српска музичка ѕвезда Анастасија Ражњатовиќ, ќерката на мегапопуларната Цеца Ражњатовиќ успеа со својот петти сингл „Промашена“ повторно да го заврти вниманието на целиот регион...
Вести Ви Препорачуваме Економија

ПИСМО ОД ЧИТАТЕЛ: Автопатите како промашена инвестиција: Добивме скапа играчка за која немавме некоја посебна потреба

Слободен печат
Во минатиот социјалистички систем постоеше еден израз – промашена инвестиција. Тој израз –промашена инвестиција се однесуваше на проекти во стопанството кои поради погрешни проценки при...