Ѕирнете во 26 милиони фунти вредната палата на Роби Вилијамс која има 22 бањи, 10 спални и базен – Еве како неговото семејство ужива во изолација (ФОТО)

Роби Вилијамс им даде можност на фановите да погледнат во внатрешноста на неговата палата во Беверли Хилс која вреди 26 милиони фунти, додека тој во неа се шета по долна облека.

Палатата на 46-годишниот пејач има 22 бањи и 10 спални соби.

Роби Вилијамс е во изолација во оваа вила со својата жена Ајда Филд (40) и нивните четири деца, Теодора, Чарлтон, Колет и новороденчето Беу.

Шест-членото семејство не се бори за простор во оваа гигантска палата, а тоа можете да го забележите и на сликите.

Тие имаат сопствена теретана, огромни градини во кои игра голф, тениско игралиште и базен.

Додека се тие во оваа луксузна изолација, решија да им дозволат на фановите да ѕирнат во овој нивен раскошен дом и нивното раскошно уживање…

View this post on Instagram

Informal Friday x

A post shared by Robbie Williams (@robbiewilliams) on

View this post on Instagram

@robbiewilliams #myboys AWxx

A post shared by Ayda Field Williams (@aydafieldwilliams) on

View this post on Instagram

@robbiewilliams #fatherandson AWxx

A post shared by Ayda Field Williams (@aydafieldwilliams) on

Прочитајте и...  Братот на Новак Ѓоковиќ ја „ќари“ една од најатрактивните српски пејачки (ФОТО)

Прочитај повеќе

Животната приказна на Милка Ефтимова: Секогаш остана дама

Ј.К.Д

Меган Маркл, пред и потоа: Совршениот изглед на Меган Маркл е производ на бројни естетски корекции? (ФОТО)

Слободен Печат

Музичката индустрија повика на запирање на работата поради Џорџ Флојд, МТВ ги замрачи екраните ширум светот

Слободен печат

1.000 Пепелашки: На Хвар наместо туристи осамнаа 1.000 изгубени чевли (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Иако нема милијарда, на Кајли Џенер не ѝ е тешко: Само минатата година потрошила 130 милиони долари!

Слободен печат

Драгана Ристова: Учев од Раул Гонзалез, кој несебично ми го предаде неговото знаење

Јасмина Кантарџиева Димков

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Дневен хороскоп за 2 јуни: Ќе гледате на животот на поразличен начин и ќе ставите крај на проблем кој долго ве мачи

Слободен печат

Виц на денот – Притисок

Слободен печат

„Таа мисли дека е една од браќата“ – Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит го менува полот?

Слободен печат

Ова е Георгина од Скопје, по фотографиите потсетува на светски познатата Емили Ратајковски! (ФОТО)

Васко Спасоски

Британците во шок – Од денес им се забранети интимните односи, освен во овие услови

Слободен печат

Познатата водителка во емисија во живо имаше мал „инцидент“ со облеката! (ФОТО)

Васко Спасоски