Tag : ѕирнете

Магазин Магазин слајдер Сцена

Ѕирнете во 26 милиони фунти вредната палата на Роби Вилијамс која има 22 бањи, 10 спални и базен – Еве како неговото семејство ужива во изолација (ФОТО)

Слободен печат
Роби Вилијамс им даде можност на фановите да погледнат во внатрешноста на неговата палата во Беверли Хилс која вреди 26 милиони фунти, додека тој во...
Еспресо Убавина Шоу биз

Најмладата милијардерка на светот: Ѕирнете во бјути царството на Кајли Џенер (ВИДЕО)

Слободен печат
Освен што е најмлада членка на кланот Кардашјан-Џенер, Кајли истовремено е и најмладата милијардека во светот. До овој статус дојде благодарение на својот мејкап бренд...
Еспресо Шоу биз

ЛУКСУЗ од 120 МИЛИОНИ: Ѕирнете во НАЈСКАПИТЕ КУЌИ на познатите (ВИДЕО)

Слободен печат
Не е тајна дека бројни познати личности за своите домови издвојуваат неколку милиони долари, но дали некогаш сте се запрашале што е она што го...
Еспресо Шоу биз

Рис Витерспун: Ѕирнете во нејзиниот луксузен дом (ФОТО)

Слободен печат
За славната актерка Рис Витерспун може да се каже дека зад неа е никогаш поуспешна година, а сето тоа е поради успехот на серијата „Big...
Еспресо Жена Магазин Мода

Ѕирнете во плакарот на најпознатата ријалити мајка во светот (ВИДЕО)

Слободен печат
Не е тајна дека сите членки на познатото реалити семејство Кардашијан-Џенер уживаат во богатство кое, пред се, го создадоа благодарение на реалити програмата „Keeping Up...
Еспресо Шоу биз

Цени и до 45 милиони фунти: Ѕирнете во луксузните недвижности кои Бекамови сакаат да ги купат (ВИДЕО)

Слободен печат
Како што пренесуваат странските медиуми, Викторија и Дејвид Бекам планираат да купат луксузна недвижнина која се наоѓа во склопот на артитектонското чудо познато под името...
Забава Магазин

Ѕирнете во НАЈСКАПИОТ ХОТЕЛ во светот (ВИДЕО)

Слободен печат
Дали некогаш сте се запрашале колку чини ноќевање во најскапиот луксузен хотелски апартман во светот? Имено, магазинот „Elite Traveler” секоја година прави листа од сто...
Еспресо Шоу биз

Ѕирнете во МЕДИТЕРАНСКИОТ РАЈ од 30 милиони долари: МАЈКЛ ДАГЛАС ја продава својата ВИЛА на егзотичниот остров (ФОТО)

Слободен печат
За некој иден купувач вилата на Мајкл Даглас e вистинско парче рај на земјата! Мајкл Даглас сака да ја продаде својата куќа на островот Мајорка...
Еспресо Шоу биз

ЏЕСИКА АЛБА ги отвори вратите од својот РАСКОШЕН ДОМ: Ѕирнете во ЛУКСУЗНАТА ВИЛА вредна 10 МИЛИОНИ долари! (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Актерката Џесика Алба прв пат ги отвори вратите од својот дом во кој живее со сопругот Кеш Ворен и нивните три деца, десетгодишната Хонор Мари,...