• спални

10 спални, фонтана, куќа за гости, 12 бањи: Џеј Ло и нејзиниот вереник купија луксузен имот од 40 милиони долари

Латино дивата и згодниот бејзбол играч купија нов луксузен имот на еден остров во Мајами… Латино дивата и американска пејачка Џенифер Лопез (51) и нејзиниот вереник Алекс Родригез (45) купија луксузна вила на Островот Стар во Мајами за 40 милиони долари, пренесуваат странските медиуми. Среќниот пар купи палата со базен без раб (визуелно бесконечен базен) …

10 спални, фонтана, куќа за гости, 12 бањи: Џеј Ло и нејзиниот вереник купија луксузен имот од 40 милиони долари Read More »