Во црвено одело и без градник – Никој не остана рамнодушен на деколтето на Николина Пишек (ФОТО)

принтскрин/јутјуб

Николина Пишек важи за една од најдобро облечените жени на Балканот, а со новата фотографија им ја заскокотка фантазијата на многу мажи, а жените и порачаа дека никогаш не изгледала подобро.

Николина позираше во елегантна и шик комбинација, црвен комплет со длабоко деколте и…… сето тоа можете да го погледнете ТУКА.

Видео на денот