12 C
Скопје

Во црвено одело и без градник – Никој не остана рамнодушен на деколтето на Николина Пишек (ФОТО)

Николина Пишек важи за една од најдобро облечените жени на Балканот, а со новата фотографија им ја заскокотка фантазијата на многу мажи, а жените и порачаа дека никогаш не изгледала подобро.

Николина позираше во елегантна и шик комбинација, црвен комплет со длабоко деколте и…… сето тоа можете да го погледнете ТУКА.

Прочитајте и...  ВИДЕО | Иги Азелија добивала бројни неморални понуди на социјалните мрежи од познати личности: Раперката ги објави јавно!

Поврзани вести

Животна мантра за секој хороскопски знак: Следете го срцето, но „понесете“ го и вашиот мозок со вас!

Слободен печат

Храна која треба да ја избегнувате доколку сте алергични на полен

Слободен печат

ФОТО: Грајмс се пофали со вонземјанските лузни – Девојката на Илон Маск ја покажа новата тетоважа

Слободен печат

ФОТО: Селена Гомез облиена во крв со лисици на рацете

Слободен печат

Ѕвездата на „Сам дома“ Меколи Калкин стана татко

Слободен печат

ФОТО: Принцот Хари во Велика Британија, а Меган сама дома со згоден телохранител

Слободен печат

Остави Коментар