9 C
Скопје

Tag : деколтето

Магазин Магазин слајдер Сцена

Во црвено одело и без градник – Никој не остана рамнодушен на деколтето на Николина Пишек (ФОТО)

Слободен печат
Николина Пишек важи за една од најдобро облечените жени на Балканот, а со новата фотографија им ја заскокотка фантазијата на многу мажи, а жените и...
Еспресо Шоу биз

Деколтето на Шерцингер беше во центар на вниманието во финалето на „X Factor“(ФОТО)

Слободен печат
Никол Шерцингер го украде целото внимание со аутфитот во последната епизода од сезоната на шоуто „X Factor: The Band“. 41-годишната пејачка и судијка во шоуто...
Еспресо Жена Магазин Убавина

Американска компанија измислила градник кој спречува брчки на деколтето (ФОТО)

Слободен печат
Ако мислите дека постои нешто што американските и кинеските фабрики не го смислиле – се лажете. Имено, една американска компанија пред неколку недели го претставила...
Еспресо Шоу биз

ЛЕПА БРЕНА со изгледот, но и со ДЕКОЛТЕТО покажа дека годините не и можат ништо! (ФОТО)

Слободен печат
Популарната пејачка Лепа Брена уште еднаш покажа зошто таа е симбол на поранешна Југославија. На концертот во Бања Лука, Лепа Брена носеше фустан со деколте...
Еспресо Шоу биз

Деколтето на Мадона ги шокираше фановите: „Кој ја пуштил ваква во емисија?”

Слободен печат
Кралицата на поп музиката Мадона на 14-ти мај го издава својот албум “Madame X”, после 4 годишната пауза. Тоа е нејзиниот 14-ти албум кој го...