Деколтето на Шерцингер беше во центар на вниманието во финалето на „X Factor“(ФОТО)

Никол Шерцингер го украде целото внимание со аутфитот во последната епизода од сезоната на шоуто „X Factor: The Band“.

41-годишната пејачка и судијка во шоуто во црниот фустан со длабоко деколте го привлече вниманието на гледачите кои своето воодушевување не го сокрија од социјалните мрежи.

„Никол Шерцингер е прекрасна вечерва. Буквално убива со секој аутфит кој го носи, а и шминката и е сјајна“, гласи само еден од коментарите на Твитер.

Пејачката на „Pussycat Dolls“ објави неколку фотографии и на Инстаграм, каде се прости од шоуто и им се заблагодари на сите кои го гледале.

Инаку, победници во шоуто беа „Real Like You“, кои освоија и снимање на албум во дискографската куќа на Симон Ковел.

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат