Tag : икс

Еспресо Шоу биз

Деколтето на Шерцингер беше во центар на вниманието во финалето на „X Factor“(ФОТО)

Слободен печат
Никол Шерцингер го украде целото внимание со аутфитот во последната епизода од сезоната на шоуто „X Factor: The Band“. 41-годишната пејачка и судијка во шоуто...
Автомагазин Магазин

Големо промашување на Mercedes – крај за X-Сlasѕ

Слободен печат
И покрај позитивните критики при дебито, одличниот V6 погон и размислувањето за V8 верзија, планирањето на подолжена верзија, X-Сlasѕ ќе престане да се произведува. Како...