беше Archives - Слободен печат

Tag : беше

Еспресо Шоу биз

Бред Пит освои Златен глобус, а ваква беше реакцијата на Џенифер Анистон (ВИДЕО)

Слободен печат
Бред Пит освои „Златен глобус“ за улогата во филмот „Once Upon a Time in Hollywood“, а американските медиуми не престануваат да пишуваат за реакцијата на...
Еспресо Шоу биз

Беше преубава Бонд девојка, а поради ботоксот денес не може ни да се насмее (ФОТО)

Слободен печат
Поранешната манекенка и актерка Фамке Јансен остана запаметена како една од најубавите Бонд девојки, но ни таа не успеа да им одолее на естетските зафати...
Еспресо Шоу биз

Беше најубавото девојче на светот, денес е НЕВЕРОЈАТНО СЕКСИ МАНЕКЕНКА (ФОТО)

Слободен печат
Поминаа 13 години откако светот ја запозна Тајлан Блонде, шестгодишното девојче кое стана познато како најубавото девојче на светот. Таа денес е преубава девојка и наскоро...
Еспресо Шоу биз

Деколтето на Шерцингер беше во центар на вниманието во финалето на „X Factor“(ФОТО)

Слободен печат
Никол Шерцингер го украде целото внимание со аутфитот во последната епизода од сезоната на шоуто „X Factor: The Band“. 41-годишната пејачка и судијка во шоуто...
Еспресо Шоу биз

СИНООКАТА АКТЕРКА БЕШЕ СОН НА СЕКОЈ МАЖ: Секс симболот на 90-те не излегува од дома поради СРАМ – ОПЕРАЦИИТЕ ЈА УНИШТИЛЕ (ФОТО)

Слободен печат
Американската актерка Лара Флин Бојл (49) се прославила со улогата во серијата „Твин Пикс“. Имала само 20 години кога ја добила улогата на Дона, а...
Еспресо Шоу биз

Ѝ беше потрчко на Парис Хилтон, а потоа една ЖЕШКА СНИМКА промени сè!

Слободен печат
Ким Кардашијан Вест вчера го прослави 39. роденден. И додека денес е една од најпознатите дами во светот, која оди на состаноци со претседателот Трамп,...
Еспресо Шоу биз

Елтон Џон потврди: Мајкл Џексон беше психички болна личност! Тешко беше да се дружиш со него!

Слободен печат
Иако Елтон Џон едно време беше пријател со Мајкл Џексон, работите почнаа да се менуваат како што веќе починатиот пејач старееше. „Го познавав Мајкл од...
Еспресо Шоу биз

Елтон Џон: Мајка ми беше социопат и насилно чудовиште (ФОТО)

Слободен печат
Биографијата на Елтон Џон предизвика бурни реакции кај фановите, а се уште не е ни службено пуштена во продажба. Објавени се само некои детали од...
Еспресо Шоу биз

Беше една од најатрактивните ПОРНО АКТЕРКИ, а сега држи предавања за ВЕРАТА: Го пронајдов Бог! (ФОТО)

Слободен печат
Некои девојки кои биле чесни сестри ја замениле кариерата и прешле во филмовите за возрасни, но постојат и актерки кои од таа индустрија се завртеле...
Еспресо Шоу биз

Откако беше критикуван зошто ги „удира жените по задникот“, Џанлука „реши да се поправи“ (ВИДЕО)

Слободен печат
Италијанскиот милионер Џанлука Ваки секојдневно ги воодушевува следбениците на Инстаграм. Милионерот секојдневно се забавува на ди-џеј настапите и ужива во објавувањето на снимки на кои...