Беше прогласена за најубаво девојче во светот, а денес изгледа навистина неверојатно (ФОТО)

Тилан Блондо повеќе не е девојче…

Тилан Блондо се прослави уште како девојче, запливувавјќи во модeлинг водите, а нејзината слава кулминираше пред десетина години кога медиумите ја прогласија за најубавото девојче во светот.

Но, времето лета и Тилан повеќе не е девојче – таа во април оваа година го прослави 19-от роденден!

Оваа Французинка остана во моделинг водите и денес, а неодамна се појави во ревијата на брендот „Miu Miu“ во рамките на Неделата на модата во Париз.

Тилан покажа дека не била убава само како девојче туку и дека израснала во многу атрактивна млада жена, па не не чуди што денес е многу барана.

Нејзината убавина е специфична, неверојатна, а природниот изглед буквално и е заштитен знак.

Прочитајте и...  Кучињата се како деца: Желни за забава и внимание, а тоа го докажува и ова видео!
Фото: Инстаграм

 

Прочитај повеќе

Актерката од хит-серијата „Ривердејл“ ја откриј тајната за совршено тело! (ФОТО)

Слободен Печат

Брутално искрена! Анабела не сака да се слушне со ќерка си: Ќе ја паметам онаа среќна Луна! (ФОТО)

Васко Спасоски

Потресна исповед на Исидора Бјелица уште пред две години: Доаѓа ден кога знаеш дека останал само уште еден погреб…

Васко Спасоски

Само што оздраве од корона, повторно доби температура и заврши во болница: Пејачката Славица Чуктераш вели дека е силна! (ФОТО)

Васко Спасоски

По долгата и тешка битка со болеста, почина Исидора Бјелица!

Васко Спасоски

Ваква ја немате видено: Марија Шерифовиќ го смени имиџот и му ја „летна“ на одмор! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Оваа наша пејачка нема конкуренција: Таа е најзгодната „риба“ на естрадата за ова лето! (ФОТО)

Васко Спасоски

Нада Димитријевиќ, девојката која потпетиците ги чува како експонат на диџеј пултот, гостува во Скопје!

Васко Спасоски

Пет зачини корисни за здравјето на вашиот мозок!

Слободен Печат

„Адел, како да им објаснам на моите ќерки дека повеќе не личиш на себе“: Емотивна порака од една мајка! (ФОТО)

Васко Спасоски

Кучињата се како деца: Желни за забава и внимание, а тоа го докажува и ова видео!

Слободен Печат

Лесно е за неа: Анастасија Ражнатовиќ со приватен авион замина на летување – погледнете каде! (ВИДЕО)

Васко Спасоски