7 C
Скопје

Tag : одело

Живот Магазин Магазин слајдер Технологија

Откриени остатоци од најголемото животно кое некогаш одело по Земјата

Слободен печат
Остатоци од најголемото животно кое некогаш одело по планетата Земја, откриени се во Аргентина, тврдат научниците од таа држава. Станува збор за непознат вид гигантски...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Во црвено одело и без градник – Никој не остана рамнодушен на деколтето на Николина Пишек (ФОТО)

Слободен печат
Николина Пишек важи за една од најдобро облечените жени на Балканот, а со новата фотографија им ја заскокотка фантазијата на многу мажи, а жените и...
Еспресо Мода

Опасна конкуренција на најубавите фустани: Оделото на Меланија Трамп е ПОЛН ПОГОДОК! (ФОТО)

Слободен печат
Првата дама на Америка, Меланија Трамп вчера присуствуваше на состанокот по повод одбележувањето на првата годишнина од потпишувањето на документот „Support for Communities Act“ во...
Еспресо Жена Магазин Мода

Црното одело на Меланија Трамп кое секоја жена треба да го има (ФОТО)

Слободен печат
Меланија Трамп одлучи на кратко да се оттргне од фустаните во кои сме навикнале да ја гледаме, па за последниот службен настан во Белата куќа...
Еспресо Жена Магазин Мода

Моден хит: Ева Лонгорија во жолто одело кое секоја дама треба да го има! (ФОТО)

Слободен печат
Една од најатрактивните жени во светот освојува не само со изгледот, туку и со стилот на облекување… Ева Лонгорија (44) гостуваше во една емисија во...