1 C
Скопје

Tag : николина

Магазин Магазин слајдер Сцена

Во црвено одело и без градник – Никој не остана рамнодушен на деколтето на Николина Пишек (ФОТО)

Слободен печат
Николина Пишек важи за една од најдобро облечените жени на Балканот, а со новата фотографија им ја заскокотка фантазијата на многу мажи, а жените и...
Еспресо Шоу биз

Ги избезуми следбениците – Николина Пишек го разгори Инстаграм (ФОТО)

Слободен печат
Николина Пишек, хрватската водителка, заинтригира многумина со новата објава на социјалната мрежа Инстаграм па тоа предизвика голем интерес. На фотографијата која ја сподели, се гледа...