Ванда Нара по секс аферата со Марадона влезе во светот на фудбалот

Сопругата на Мауро Икарди сега е една од најмоќните жени во светот на фудбалот.

Ванда Нара ја користи секоја можност за да го покаже своето секси тело додека ужива во луксузот. Но, деновиве се појавија фотографии од Ванда кога била млада и сликите покажаат дека како млада и не била толку убава као сега.

Пред 14-15 години, од кога е фотографијата Ванда во Аргентина беше нарекувана „старлета во подем“, посебно откако беше уловена како влегува во хотелот во кој бил сместен и Диего Марадона.

Секс аферата на Ванда со Марадона ја откри познатата аргентинска актерка и ТВ водителка, Мирта Легранд, по што започна нејзиниот подем.

Бев на ручек во еден хотел во Мар дел Плата и кога си заминував ми пријде Ванда и ме праша: „Зашто не ме повикаш во својата емисија“?
Јас и одговорив: Дали си ти таа девојка која имаше секс со Марадона? Ме оставивте без сон – открива Мирта и детално објаснува за вечерта.

Бев во претседателскиот апартман, а тие беа веднаш со мене. Беа толку бучни што не можеше да се спие. Дури го поместуваа и мебелот.

Очекувано, Ванда ги демантира овие тврдења на Мирта, но не можеше да ја демантира видео снимката на која се гледа како сегашната сопруга на Мауро Икарди,ја носи долната облека на Марадона.

Ванда по авантурата со Марадона влезе во светот на фудбалот и се омажи за Макси Лопезкого пак го измами со сегашниот сопруг.

Прочитајте и...  Европскиот шампион демолиран од Хофенхајм, прими четири парчиња (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Ла Лига: На теренот нема проблеми за Барселона, ја потопија „жолтата подморница“ (ВИДЕО)

Слободен печат

Серија А: Роналдо ја спаси „старата дама“ во Рим (ВИДЕО)

Слободен печат

Филмска приказна за ММА шампионот: Го малтретираа на училиште, а сега тој им се смее на Фејсбук

Слободен печат

РОЛАН ГАРОС: Финалистот од Рим му препушти само четири гема на Кецмановиќ

Слободен печат

Мурињо во елемент по лакрдијата со ВАР, легенда на Ливерпул бара негово укинување

Слободен печат

Елмас и Наполи ги уништија Пандев и Џенова (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Каква шлаканица за Пеп и „граѓаните“, Лестер им пукна петарда среде Манчестер

Слободен печат

Шоу на Суарез, два гола на дебито за Атлетико Мадрид (ВИДЕО)

Слободен печат

Европскиот шампион демолиран од Хофенхајм, прими четири парчиња (ВИДЕО)

Слободен печат

Идентични триумфи на скопските и тетовските „црвено-црни“

Слободен печат

МОТО ГП: Квартараро ја „покори“ Каталонија

Слободен печат

Лидс и Алиоски се фантастични во Премиер лигата, го зедоа скалпот и на Шефилд

Слободен печат