Tag : секс афера

Спорт Фудбал

Ванда Нара по секс аферата со Марадона влезе во светот на фудбалот

Слободен печат
Ванда Нара ја користи секоја можност за да го покаже своето секси тело додека ужива во луксузот. Но, деновиве се појавија фотографии од Ванда кога...
Спорт Фудбал

Тотенхем, од европски вицешампион до реално шоу

Слободен печат
Англискиот премиерлигаш Тотенхем во последните неколку сезони претставуваше синоним за симпатичен клуб, тим кој од сезона во сезона се повисоко се искачуваше на скалата на...
Спорт Фудбал

Најголемите секс афери, фудбалери кои им „набија рогови“ на соиграчи

Слободен печат
Најжешката тема во Англија е секс скандалот кој го тресе Тотенхем откако медиумите открија дека Јан Вертонген имал афера со долгодишната партнертка на Кристијан Ериксен,...
Забава Магазин

Секс афера ја потресува полицијата: Ја позајмила униформата на сестрата полицајка за да снима секси фотосесија

Слободен печат
Една Русинка предизвикала вистински немир во редовите на московската полиција бидејќи одлучила да направи неколку фотографии во полициска униформа во просториите на полициската станица. Бурата...