4 C
Скопје

Tag : Старлета

Магазин Магазин слајдер Сцена

Бикините премали за да ги соберат градите на старлетата Александра Накова! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата старлета Александра Накова веќе некое време е доста активна на социјалните мрежи, особено на Инстаграм каде објавува провокативни фотографии… Се разбира, бидејќи е лето,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Познатата старлета ги скршила двете стапала на одмор во Турција: Нема да може да оди со месеци… (ФОТО)

Васко Спасоски
Британската старлета Кејти Прајс (42) ги скршила двете стапала на одмор во Турција и завршила во брза помош. Таа ќе мора да оди и на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Нов маж во животот на Нивес Целзиус: „Сè е тоа некако невино и свежо!“ (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачката и писателка, Нивес Целзиус последните неколку месеци ужива колку што може, а сега откри дека и покрај сите лоши работи во 2020 година, таа...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Сораја го покажа својот луксузен апартман: Во тоалетот позлатени огледала, а погледот од тераса ќе ве остави без здив! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Познатата српска старлета Сораја Вучелиќ Масони честопати сака на социјалните мрежи да се пофали дека води живот на висока нога и поради тоа често може...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Станија се разголи, па објави фотографија на која непознат маж ја држи за рака, а таа напиша: „Киднапирана“ (ФОТО)

Васко Спасоски
Станија Добројевиќ секојдневно е активна на Инстаграм, каде честопати објавува работи кои привлекуваат доста внимание. Имено, прво објави фотографија на која позира само во гаќички,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Поранешниот партнер на Станија влегол во ресторанот, ја грабнал за рака и ја одвел со себе!

Васко Спасоски
Познатата српска старлета доживела непријатна ситуација од страна на нејзиното поранешно момче – пишува српскиот портал „Телеграф.рс“. Како што пишува порталот, Станија планирала во вторникот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Бугарско-македонската старлета Драгана Спасовска има порака до македонските власти! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Познатата македонско-бугарска старлета, Драгана Спасовска која сме имале прилика да ја видиме во неколку телевизиски интервјуа, за порталот „Еспресо.мк“ вели дека во нашата земја нема...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Позната српска старлета ги соблече бикините од себе и позираше во базен! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата српска старлета Наташа Шавија се соблече до гола кожа и во базен го покажа своето голо тело, а тоа предизвика бурни реакции на социјалните...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Нова драма кај славниот брачен пар: Се разведува најпознатата старлета во светот?

Слободен печат
Иако на социјалните мрежи се пофали со цвеќето кое сопругот и го подари по повод шест-годишницата од бракот, Ким Кардашијан и Канје Вест не се...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Нивес се пофали со фризурата, но сите гледаа малку подолу: „И да си келава, ќе ми беше сеедно!“ (ФОТО)

Васко Спасоски
Нивес Целзиус е хрватска пејачка и старлета која очигледно ужива кога се слика во провокативни изданија за на социјалните мрежи. Иако сака да се пофали...