• ванда нара

Кои се најбогатите сопруги на фудбалерите: Првите две тежат повеќе од сите останати заедно

Некои од нив се и побогати од своите сопрузи, како што е случајот со пејачката Шакира и фудбалерот на Барселона, Жерар Пике, таблоидот „Сан“ направи листа на најбогатите сопруги на фудбалери кои богатството сами си го заработиле. Викторија Бекам, сопругата на Дејвид Бекам „тежи“ 360 милиони фунти и е дел од модната индустрија како дизајнер. …

Кои се најбогатите сопруги на фудбалерите: Првите две тежат повеќе од сите останати заедно Read More »