10 C
Скопје

Tag : ванда нара

Спорт Фудбал

Кои се најбогатите сопруги на фудбалерите: Првите две тежат повеќе од сите останати заедно

Слободен печат
Некои од нив се и побогати од своите сопрузи, како што е случајот со пејачката Шакира и фудбалерот на Барселона, Жерар Пике, таблоидот „Сан“ направи...
Спорт Фудбал

Ванда Нара по секс аферата со Марадона влезе во светот на фудбалот

Слободен печат
Ванда Нара ја користи секоја можност за да го покаже своето секси тело додека ужива во луксузот. Но, деновиве се појавија фотографии од Ванда кога...
Спорт Фудбал

Ванда Нара донесе одлука во името на Икарди и го шокира Интер

Слободен печат
Аргентинецот сезона игра во ПСЖ како позајмен фудбалер од Интер, и со прикажаните игри ги натера челниците на францускиот тим да се обидат целосно да...
Спорт Фудбал

Храбар или луд потег: Ванда Нара децата од Париз ги однесе во жариштето на коронавирусот-Ломбардија

Слободен печат
Сопругата на Мауро Икарди, направи неверијатен потег, таа со своите пет деца од Париз замина во вилата крај езерото Комо кое се наоѓа во Ломбардија....
Спорт Фудбал

Ванда провоцира: Не знам дали ќе живееме во Париз или Торино

Слободен печат
Аргетинецот минатото лето поради несогласувањата со управара на Интер замина на позајмица во францускиот ПСЖ. Французите се задоволни од неговите игри и се подготвени уште...
Останатo Спорт

Ванда конечно откри дали го изневерувала Икарди

Слободен печат
Ванда Нара конечно откри дали има вистина во написите на италијанските медиуми од почетокот на годината кога тврдеа дека таа го изневерува својот сопруг со...
Спорт Фудбал

Ванда го провоцира Лукаку: Гледај ја ЛШ дома на телевизија

Слободен печат
Ромелу Лукаку летово пристигна во Интер како замена за Мауро Икарди кој замина во ПСЖ бидејќи не сакаше да потпише нов договор со екипата. Лукаку...
Спорт Фудбал

Ванда има рецепт за одличните игри на Мауро: Доколку загуби нема секс

Слободен печат
Мауро Икарди игра во одлична форма сезонава во дресот на ПСЖ, но и кога беше дел од Интер, неговата сопруга Ванда Нара постојано е на...
Спорт Фудбал

Ванда кажа НЕ, ништо од трансфер на Икарди во Јуве

Слободен печат
Речиси цело лето траеше сагата околу Маури Икарди и неговото заминување од Интер и евентуален трансфер во Јувентус. На крајот Икарди го истера своето, ги...
Останатo Спорт

Ванда го украси меѓуножјето и без срам објави видео од тетовирањето (ВИДЕО)

Слободен печат
Сопругата на Маури Икарди, Ванда Нара продолжува да го привлекува вниманието на медиумите, а со последниот настап отиде и чекор понатаму. Во последно време во...