4 C
Скопје

Шерон Стоун на 63 години изгледа совршено, а вака изгледала како тинејџерка – Не би ја препознале… (ФОТО)

Холивудската актерка Шерон Стоун на Инстаграм профилот објави своја фотографија од тинејџерските денови.

Шерон Стоун / Фото: EPA/MASSIMO PERCOSSI

На црно-белата фотографија Шерон носи очила, бела ролка и ланче со крст.

„Ова сум јас во мјузиклот „The Sound of Music'”, напиша актерката.

Многумина ја пофалија дека била убава уште во тинејџерските денови. Но дали би ја препознале? Ние не!

инстаграм

Без оглед на генијалните улоги во многу филмови, нејзината кариера сепак ја одбележа улогата и незаборавната сцена во филмот „Ниски страсти“, поради која беше позната и како секс-симбол во 1990-те години.

профимедиа

Шерон Стоун и денес на 63 години изгледа совршено, а тоа го докажуваат и фотографиите кои таа често ги објавува на Инстаграм.

Фото: Инстаграм / @sharonstone

Шерон Стоун во бикини на 62 години: Вакво тело би посакала секоја жена на нејзини години! (ФОТО)

Фото: Инстаграм / @sharonstone

„Така ми се заблагодари“: Сценаристот на „Ниски старсти“ по 28 години призна дека спиел со Шерон Стоун! (ФОТО)

Шерон Стоун: „Ме удри гром, одлетав преку целата кујна и удрив во фрижидерот“

 

Прочитајте и...  Брус Спрингстин доби казна за консумирање алкохол во национален парк

Поврзани вести

Германски научници откриле радарска технологија која може да предвиди мозочен или срцев удар

Слободен Печат

ФОТО | „Што си се омажила ако знаеш дека тепа?“: Герила низ Скопје – #ШтоПравиМВР?

Ирена Трајкова

Дејвид Фостер и неговата сопруга Кетрин Мекфи станаа родители

Слободен Печат

ФОТО: Палома Фејт првите денови од мајчинството ги поминува во агонија

Слободен Печат

Потрошила 60.000 евра на пластични операции: Жените велат дека им ги „крадам“ сопрузите

Слободен печат

Брус Спрингстин доби казна за консумирање алкохол во национален парк

Слободен Печат

Остави Коментар