12 C
Скопје

Tag : шерон

Жена Магазин Магазин слајдер Сцена

Шерон Стоун (62) изгледа како девојка: Одличен есенски стајлинг кој ја истакна нејзината фигура! (ФОТО)

Слободен печат
Кој би рекол дека таа има 62 години? Шерон Стоун со годините изгледа се подобро, а доказ за тоа се и овие фотографии. Актерката се...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Шерон Озборн за бракот со Ози – Имаме секс неколку пати неделно

Слободен печат
И после 40 години брак изгледа дека љубовта меѓу Ози Озборн и неговата сопруга Шерон се уште цвета, и покрај тоа што тој пред четири...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Шерон Стоун: Роберт Де Ниро најдобро се бакнува! (ВИДЕО)

Слободен печат
Шерон Стоун гостувајки во една емисија одговараше на прашањата поставени од гледачите, а едно од нив гласеше: Кој актер најдобро се бакнува? Се чини дека...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Шерон Стоун: Не ми пречи кога некој маж ќе ме удри по задникот

Слободен печат
Славната 62-годишна актерка Шерон Стоун се обидела да пронајде партнер на Интернет, а бидејќи, како што вели, имала толку многу лоши искуства одлучила да напише...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Шерон Стоун – „Кој и да ви каже дека изгледот не е важен, тој со сигурност ве лаже“

Слободен печат
Славната актерка Шерон Стоун наскоро ќе ја гледаме во драмската серија на „Netflix“, „Ratched“ чија тема му претходи на култниот филм „Лет над кукавичкото гнездо“....
Магазин Магазин слајдер Слајдер Сцена

НОСЕТЕ МАСКИ! Шерон Стоун објави слика од болничката соба на нејзината сестра која се лекува од коронавирусот (ФОТО)

Слободен печат
Една од најпознатите светски актерки Шерон Стоун откри дека нејзината сестра Кели Стоун се бори против коронавирусот и дека е на болничко лекување. Холивудската ѕвезда...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Шерон Стоун на 63 години изгледа совршено, а вака изгледала како тинејџерка – Не би ја препознале… (ФОТО)

Слободен печат
Холивудската актерка Шерон Стоун на Инстаграм профилот објави своја фотографија од тинејџерските денови. На црно-белата фотографија Шерон носи очила, бела ролка и ланче со крст....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Шерон Стоун: „Ме удри гром, одлетав преку целата кујна и удрив во фрижидерот“

Слободен печат
Холивудската актерка Шерон Стоун (62) неодамна шокираше со признанието дека во далечното минато ја удрил гром. Филмската ѕвезда се присети на немилиот настан и целиот...
Вести Свет Слајдер

Грета Тунберг го смени името на Твитер во Шерон

Слободен печат
Климатската активистка, шведската тинејџерка Грета Тунберг го смени своето име на Твитер во Шерон, по квизот во кој учесничка го згреши нејзиното име. На прашањето...
Еспресо Шоу биз

Шерон Стоун на насловната на „Harper’s Bazaar“: Доказ дека годините се само бројка (ФОТО)

Слободен печат
Заносната Шерон Стоун е жив доказ дека годините се само бројка. На 61 година таа се уште плени со убавина и сексипил, а многу млади...