17.8 C
Скопје

Tag : изгледала

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО I Денес не би била најубава доколку не постоеа естетските корекции: Еве како изгледала Бела Хадид пред да замине на бројните операции!

Слободен печат
Малкумина знаат како манекенката која пред некоја година беше прогласена за најубавата жена на светот, изгледала пред пластичните операции кои ги направила на себеси. На...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО I Јелена Розга покажа како изгледала пред 20 години: Многумина помислија дека фотографијата е направена денес!

Слободен печат
Јелена Розга на Инстаграм профилот покажа како изгледала пред 20 години, па доби низа комплименти за својот изглед. Пејачката Јелена Розга ги потсети своите пријатели...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Ким Кардашијан покажа како изгледала пред 25 години: Пластичните хирурзи имале полни раце работа!

Слободен печат
Денес целиот свет знае која е Ким Кардашијан, но пред 25 години таа веројатно не била воопшто свесна дека ќе стекне толкава популарност. Ким со...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Денес е една од најубавите жени во светот: Но нема да верувате како изгледала Пријанка Чопра пред 22 години!

Слободен печат
Индиската актерка и манекенка Пријанка Чопра (38) денес е филмска ѕвезда, а пред да зачекори во светот на глумата таа беше крунисана со титулата Мис...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Вака изгледала кога била дел од војската – Се појави ретка фотографија од кралицата Елизабета стара 8 децении! (ФОТО)

Слободен печат
Кралицата Елизабета II имала само 13 години кога започнала Втората светска војна… На интернет се појави фотографија од кралицата Елизабета која настанала пред 8 децении,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Шерон Стоун на 63 години изгледа совршено, а вака изгледала како тинејџерка – Не би ја препознале… (ФОТО)

Слободен печат
Холивудската актерка Шерон Стоун на Инстаграм профилот објави своја фотографија од тинејџерските денови. На црно-белата фотографија Шерон носи очила, бела ролка и ланче со крст....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Дали би ја препознале? Еве како Лепа Брена изгледала на првиот настап пред точно 40 години (ФОТО)

Слободен печат
Српската пејачка важи за една од најпопуларните и најомилените ѕвезди на балканските простори, а помладите генерации не знаат како Брена изгледала на почетокот на кариерата....
Еспресо Мода Шоу биз

Портокаловата дефинитивно е нејзина боја: Џенифер Лопез никогаш не изгледала подобро! (ФОТО)

Слободен печат
Латино дивата Џенифер Лопез не престанува да го изненадува светот со својот младешки изглед, совршената линија и уште подобриот стил на облекување. Од сите нејзини...