Тинејџерка Archives - Слободен печат

Tag : Тинејџерка

Еспресо Шоу биз

Годините не и можат ништо: Северина изгледа како тинејџерка! (ВИДЕО)

Слободен печат
Северина со утрешниот концерт во родниот Сплит ќе ја започне својата четврта регионална турнеја „The Magic Tour“ која би требала да ги надмине сите досегашни....
Вести Планета

Тинејџерката го воодушеви светот, а сега ја доби наградата „алтернативен Нобел“

Слободен печат
Младата 16-годишна шведска активистка против климатските промени, Грета Тунберг, во изминативе денови ја разбранува јавноста, а сега ја доби наградата „алтернативен Нобел“. Шеснаесетгодишната Швеѓанка ја...
Еспресо Шоу биз

Мадона (60) се однесува како незрела тинејџерка: На сите им беше непријатно да ја гледаат! (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Мадона целосно ја загубила главата во текот на затворањето на World Pride 2019 во Њујорк. Пејачката споделила видео на кое игра со карактеристично мрдање на...
Вести Планета

Наставник ѝ испраќал непристојни пораки и фотографии на ученичка, кои ги снимал додека ја силувал

Слободен печат
Надбискупијата во Лос Анџелес ѝ испратила осум милиони долари отштета на тинејџерка која била силувана и избркана од страна на наставник во тамошното католичко средно...