-6 C
Скопје

Сања Барби и Џамбо станаа рапери: Погледнете ја нивната заедничка песна и спот! (ВИДЕО)

Фолкерката Сања Цинцева го промовираше видеото за темата „Барбика кралица“ која што ја сними заедно со Џамбо Агушев.

Станува збор за рефрен кој што го потпишуваат Борче Нечовски и Дејан Момировски, додека, пак, видеото е дело на Дарио Јанковиќ.

Фото: Промо

– Tемата е модерна, летна и сите прогнози се дека ќе прерасне во вистински хит. Се надевам дека на публиката ќе и се допадне ова што го сработивме заедно со тимот, станува збор за нов звук, нешто што досега кај нас го немало и сигурна сум дека ќе имаме позитивен фидбек – Сања која во спотот се појавува во неколку провокативни комбинации, а задолжени за стајлинзите и изгледот беа Викторија Петров Бурсаќ и Даниел Николовски.

Прочитајте и...  ФОТО I Вака денес изгледа неуништливата агентка од филмот „Кога јагнињата ќе стивнат“: Со гордост ја носи секоја брчка на лицето!

Сања вели и дека искрено се надева оти наскоро ќе може да им се врати на настапите и потенцира колку многу и недостасува дружбата со публиката.

„Се надевам дека наскоро ќе се врати се во нормала и дека публиката ќе има можност да ја чуе во живо „Барбика кралица“, додаде пејачката.

Погледнете како изгледа:

Поврзани вести

ФОТО: Северина го поддржа Бајден, но во костим за капење со американското знаме!

Слободен печат

ФОТО | Фотографија полна љубов: Мајкл Даглас во прегратка со својот едномесечен внук

Слободен печат

ФОТО: Меланија Трамп со стил ја напушти Белата куќа

Слободен печат

Мајли Сајрус: Користам секс играчки за дизајн на ентериерот

Слободен печат

Рецепт за вечерна чоколадна торта готова за 30 минути: Без грижа на совест – има само 200 калории!

Слободен печат

Доналд Трамп го објасни помилувањето на Лил Вејн и Кодак Блек

Слободен печат

Остави Коментар