1 C
Скопје

Tag : Сања Цинцева

Магазин Магазин слајдер Сцена

Сања Барби: Јас сум на врвот, десет празни места, па Елена Велевска и Сузана Гавазова! (ФОТО)

Васко Спасоски
Сања Цинцева или како што повеќето ја познаваат – Сања Барбика последниве неколку недели е доста актуелна со нејзината најнова песна и видеоспот. Станува збор...
Автомагазин Сцена

Сања Барби и Џамбо станаа рапери: Погледнете ја нивната заедничка песна и спот! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Фолкерката Сања Цинцева го промовираше видеото за темата „Барбика кралица“ која што ја сними заедно со Џамбо Агушев. Станува збор за рефрен кој што го...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Фолкерката Сања Цинцева – Барбика позира во долна облека и мрежести чорапи (ФОТО)

Васко Спасоски
Фолкерката Сања Цинцева – Барбика деновиве го сними видеото за темата која се уште нема работен наслов, а е авторско дело на Дејан Момировски и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Сања Барбика конечно влезе во студио, подготвува нов хит со Џамбо Агушев! (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачката Сања Цинцева или како што многумина ја знаат, Сања Барбика , после подолга музичка пауза деновиве влезе во студио. Имено, убавата струмичанка наскоро ќе...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Нема страв од диви животни: Македонска пејачка позира топлес во планина (ФОТО)

Васко Спасоски
Атрактивната фолк-пејачка Сања Цинцева ги израдува своите машки обожаватели на социјалните мрежи со две провокативни фотографии. Цинцева прво објави фотка на која позира топлес во...