ПРЕКРАСНАТА АКТЕРКА НЕКОГАШ ИЗГЛЕДАЛА КАКО МОМЧЕ: Дали ја препознавате? – Слободен печат
ЕспресоМагазинФилм и ТВШоу биз

ПРЕКРАСНАТА АКТЕРКА НЕКОГАШ ИЗГЛЕДАЛА КАКО МОМЧЕ: Дали ја препознавате?

Оваа прекрасна актерка често знае да се пошегува на своја сметка...

Актерката Џануари Џонс, ѕвездата од култната серија „Луѓето од Менхетен“ на својот Инстаграм профил објави неколку фотографии од детството и се пошегува на своја сметка, велејќи дека како малечка личела на момче.

Заносната блондинка, со прекрасни сини очи, ретко кој би ја препознал со кратката коса и во шарената облека која се носеше во осумдесетите.

профимедиа

Инаку, актерката се прослави со улогата на Бети Драпер во култната серија „Луѓето од Менхетен“ а денес важи за една од најубавите жени на светот. Многумина заклучија дека од грдото пајче прераснала во вистинска убавица.

профимедиа

Актерката инаку роди синче во 2011 година, но се уште не се знае кој му е татко. Причината за тоа е што Џануари сака да го држи својот приватен живот далеку од јавноста.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close