2 C
Скопје

Tag : џонс

Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

Кери откри зошто ја нема Саманта во новата сезона на „Сексот и градот“

Слободен печат
Најавата дека серијата „Сексот и градот“ се враќа со уште една сезона предизвика возбуда меѓу обожавателите, но и разочара многумина бидејќи во новите епизоди нема...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Враќање во деведесеттите – Како изгледаше Кетрин Зита Џонс (51) на почетокот на кариерата?

Слободен печат
Погледнете како славнта холивудска актерка изгледала на свои дваесет години… Холивудската актерка Кетрин Зита Џонс (51) и во шестата деценија важи за една од најубавите...
Еспресо Магазин Филм и ТВ Шоу биз

ПРЕКРАСНАТА АКТЕРКА НЕКОГАШ ИЗГЛЕДАЛА КАКО МОМЧЕ: Дали ја препознавате?

Слободен печат
Актерката Џануари Џонс, ѕвездата од култната серија „Луѓето од Менхетен“ на својот Инстаграм профил објави неколку фотографии од детството и се пошегува на своја сметка,...
Еспресо Магазин Филм и ТВ Шоу биз

Од буцкастата Бриџит Џонс до неверојатна убавица! Рене и се врати на глумата, но со нов имиџ (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Холивудската ѕвезда заблеска на премиерата на филмот „Judy“ на филмскиот фестивал во Торонто. Актерката Рене Зелвегер (50) на маестрален начин го одбележа своето враќање на...
Еспресо Шоу биз

„Делуваш толку старо”: Фотографија од Кетрин Зета Џонс и Мајкл Даглас предизвикала лавина од коментари (ФОТО)

Слободен печат
Холивудскиот пар Кетрин Зета Џонс (49) и Мајкл Даглас (74) веќе 19 години се во складен брак, а секој слободен момент го користат да уживаат....
Еспресо Шоу биз

Кетрин Зита-Џонс во гламурозна креација го засени својот сопруг (ФОТО)

Слободен печат
Гламурозната велшанка Кетрин Зита-Џонс каде и да се појави постојано е во центарот на вниманието, па нешто такво слично се случи и на тематската роденденска...