Tag : препознавате

Магазин Магазин слајдер Сцена

Дали ги препознавате? Вака холивудските ѕвезди изгледаа на самиот почеток на кариерата! (ФОТО)

Слободен печат
Пред две децении најголемите ѕвезди на Холивуд изгледаа вака… Во текот на годините овие ѕвезди се менуваа, некои повеќе, а некои помалку. Пронајдовме нивни фотографии...
Жена Магазин Магазин слајдер Семејство

Не се залажувајте повеќе – преземете нешто: 10 знаци кои јасно покажуваат дека не сте среќни во бракот

Слободен печат
Речиси секоја жена порано или подоцна сака да се смири и вдоми покрај еден маж. Но, без ралика дали ќе се омажите или не, сигурно...
Здравје Магазин Магазин слајдер Слајдер

Прв и основен симптом на срцев удар е силната болка, научете да ја препознаете

Слободен печат
Како треба да се однесуваат пациентите со кардиоваскуларни болести во текот на летото, што мора да избегнуваат и без што не смеат да одат на...
Еспресо Магазин Филм и ТВ Шоу биз

ПРЕКРАСНАТА АКТЕРКА НЕКОГАШ ИЗГЛЕДАЛА КАКО МОМЧЕ: Дали ја препознавате?

Слободен печат
Актерката Џануари Џонс, ѕвездата од култната серија „Луѓето од Менхетен“ на својот Инстаграм профил објави неколку фотографии од детството и се пошегува на своја сметка,...