24 C
Скопје

Дали ги препознавате? Вака холивудските ѕвезди изгледаа на самиот почеток на кариерата! (ФОТО)

Пред две децении најголемите ѕвезди на Холивуд изгледаа вака…

Во текот на годините овие ѕвезди се менуваа, некои повеќе, а некои помалку. Пронајдовме нивни фотографии стари повеќе и од две децении, од самиот почеток на нивната кариера. Погледнете дали би ги препознале.

Џорџ Клуни

Познатиот холивудски заводник изгледаше вака на крајот на осумдесетите…

Фото: Инстаграм

Кијану Ривс

Овој човек воопшто не се менува. Еве како изгледаше тој на помлади години…

Фото: Инстаграм

Том Хенкс

Денес има 63 години, но на фотографиите од помладите денови, лесно ќе го препознаете…

Фото: Инстаграм

Скарлет Јохансон

Оваа актерка исто така малку го променила својот лик…

Фото: Инстаграм

Дру Баримор

Фото: Профимедиа

Анџелина Џоли

Фото: Профимедиа

Хали Бери

Фото: Инстаграм

Џенифер Анистон

Фото: Профимедиа

Џенифер Лопез

Фото: Профимедиа

Синди Крафорд

Фото: Профимедиа

 

Поврзани вести

Еве како Мика Алексиќ воведувал 13-годишни девојчиња во неговиот предаторски свет: Сведокот Т. С. со потресни детали раскажа сè што слушнала и видела

Слободен Печат

По итната хоспитализација се огласи Роберт Де Ниро: Се срушив од болка!

Слободен печат

Скопјанката Марина преживеа пекол: Тепањето и модринките ни стана секојдневие, едвај со синот побегнавме од насилникот

Мими Стојановска

Ова е најлошата работа која можете да ја чувате во паричникот!

Слободен Печат

ФОТО: Водителката Ирена Спировска на „Прв до врв“ уште еднаш покажа дека годините се само бројка

И. Т.

Избегнете труење: Кое месо колку време може да го чувате во фрижидерот и замрзнувачот?

Слободен печат

Остави Коментар