Tag : ѕвезди

Жена Магазин Магазин слајдер

И на плажа е можно да го сокриете вишокот килограми: Трик со бикинито кој веќе го користат и светските ѕвезди (ФОТО)

Слободен печат
Доколку подолго време имате вишок килограми или пак за време на карантинот додадовте некој килограм плус, тоа нема да ви биде проблем во ова бикини....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Овие холивудски ѕвезди се вистински „хорор“ за соработка: Кога славата ќе им „удри“ во глава!

Слободен Печат
На прв поглед холивудскиот свет делува толку совршен, точен, без ниту една мана, а големите ѕвезди угледни, културни и достојни на работата. Но, еве што...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Без оваа одлука нивните кариери немаше да бидат исти: Познати личности кои си го променија името и стекнаа огромна популарност!

Слободен Печат
Многу светски ѕвезди го имаат променето своето име и по тоа се препознатливи, но имале и поголем успех во кариерата. На пејачката Лејди Гага уметничкото...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ретко кој би ги препознал денес: Овие холивудски ѕвезди целосно се уништиле со пластичните операции! (ФОТО)

Слободен печат
Многу мал е бројот на оние познати личности кои немале ниту една пластична операција или барем некоја поситна корекција на своето лице и тело. Опсесијата...
Жена Забава Магазин

Колку килограми имаат ѕвездите за нивната висина, ќе се зачудите од некои колку се ниски, а од други колку се „лесни“

Слободен печат
Често сме бомбардирани со совршени фотографии од ѕвездите, но тешко имаме перцепција како тие би изгледале во реалниот живот. Но кога ќе ги видиме информациите...
Забава Магазин Магазин слајдер

Акција на Слободен печат: И нашите деца се медиумски ѕвезди на Денот на шегата! – 4 ДЕЛ (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Слободен печат
Годинава, поради коронавирусот улиците не беа преплавени со дечиња, ама затоа Слободен печат ја организираше акцијата Нека бидат и вашите деца медиумски ѕвезди! Придружете ни се и вие. Ослободете ја целата...
Ви Препорачуваме Забава Магазин Магазин слајдер

Акција на Слободен печат: И нашите деца се медиумски ѕвезди на Денот на шегата! (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Слободен печат
Годинава, поради коронавирусот улиците не беа преплавени со дечиња, ама затоа Слободен печат ја организираше акцијата Нека бидат и вашите деца медиумски ѕвезди! Придружете ни...
Забава Магазин Магазин слајдер Слајдер

АКЦИЈА НА СЛОБОДЕН ПЕЧАТ: Нека бидат и вашите деца медиумски ѕвезди маскирани за Денот на шегата!

Слободен печат
И покрај тоа што сме затворени во своите домови, децата заслужуваат весел Ден на шегата. Затоа, „СЛОБОДЕН ПЕЧАТ“ ве повикува на заедничка акција. Ослободете ја...
Забава Магазин

Вака би изгледале Џенифер Анистон, Гвинет Палтроу, Сара Џесика Паркер, Никол Кидман, Том Круз и други ѕвезди ако се обични луѓе

Слободен печат
Но, како би изгледале ѕведите ако имаат вообичаени професии? Со таа идеја си поигра њујоршкиот уметник Дени Еванс, а резултатот е многу забавен. Проектот е...
Забава Магазин

Ѕвездите позираат без шминка и фризура во домашна изолација, еве какво е нивното секојдневие

Слободен печат
Познатите дами позираат од домашна изолација без шминки и фризури, а со своите фанови комуницираат преку социјалните мрежи, споделувајќи како го поминуваат времето. Глумицата Џулија...