• ѕвезди

ГАЛЕРИЈА | Високата мода на дело: Кан „гори“ од елеганција и гламур

Филмскиот фестивал во Кан, најпрестижниот и најпопуларен фестивал во светот на кинематографијата, започна на 6 јули, а до 17 јули ќе имаме можност да ја погледнеме парадата на некои од најдобро облечените жени на планетата, како на црвениот тепих, така и надвор од него.  Секоја вечер познатите светски дами парадираат во своите гламурозни креации и …

ГАЛЕРИЈА | Високата мода на дело: Кан „гори“ од елеганција и гламур Read More »